مدیر دفتر هماهنگی اتحادیه جهانی حمل و نقل عمومی در تهران عنوان كرد

توسعه مترو از مطالبات اصلی شهروندان تهرانی

توسعه مترو از مطالبات اصلی شهروندان تهرانی به گزارش مرکز املاک مدیر دفتر هماهنگی اتحادیه جهانی حمل و نقل عمومی (UITP) در تهران با اعلان اینکه وجود مترو در هر شهر و کشوری نشان دهنده میزان پیشرفت و توسعه است، اظهار داشت: باید برای معرفی هر چه بیشتر مترو به دنیا و اقدام هایی که انجام می شود، تلاش نماییم.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، محمد منتظری در هشتمین نمایشگاه حمل نقل ریلی و صنایع خدمات وابسته با اعلان اینکه روند توسعه خطوط مترو در تهران بسیار عالی و قابل توجه بوده است، اظهار نمود: متروی تهران به لحاظ طول شبکه خطوط جزو ۱۵ شهر برتر و از نظر میزان جا به جایی مسافران جزو ۱۶ شهر برتر آسیا به شمار می آید.
وی اشاره کرد: راه اندازی هر ایستگاه و خط جدید مترو می تواند گامی در امتداد حل معضل ترافیک و معضلات ناشی از آن مانند آلودگی های زیست محیطی و... باشد.
منتظری در ادامه اظهار داشت: یکی از شاخصهای پیشرفت و توسعه در تمام دنیا، میزان گسترش حمل و نقل عمومی و خصوصاً شبکه خطوط مترو شمرده می شود و در حقیقت می توان اظهار داشت که مترو نماد پیشرفت و توسعه هر شهر بشمار می رود و از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردارست.
مدیر هماهنگی اتحادیه بین المللی حمل و نقل عمومی در ایران با اعلان اینکه توسعه مترو امروز یکی از مطالبات اصلی شهروندان تهرانی شمرده می شود، اظهار داشت: توسعه مترو موجب ایجاد شغل های مستقیم و غیر مستقیم زیادی است.
وی درباب اهمیت برگزاری نمایشگاه حمل و نقل ریلی اضافه کرد: این فضا فرصتی به وجود می آورد تا دستاوردها و توان تولیدکنندگان داخلی دیده شود، چونکه کوشش برای ساخت قطعات مترو نیز یک دوم تا یک پنجم صرفه جویی قیمتی و ارزی که دارد، باید مورد توجه قرارگیرد.
نماینده اتحادیه جهانی حمل و نقل عمومی (UITP) در تهران با تاکید براینکه مترو مزیت های بسیار زیادی را به دنبال دارد، اظهار داشت: متروی تهران توانسته جایگاه خوبی در دنیا با وجود تبلیغات منفی که درباب ایران می شود، پیدا کند. اما باید تلاش بیشتر شود تا این توانمندی ها نشان داده شود.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، منتظری اشاره کرد: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه توانسته ارتباط خوبی با(UITP) برای انعکاس و اطلاع رسانی اخبار و کارهای خود برقرار کند و کوشش های خوبی برای معرفی متروی تهران و فعالیت هایش می کند. امیدوارم این همکاری بیشتر شود.
منبع:

1399/12/17
13:22:21
0.0 / 5
688
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین