رئیس شورای عالی استان ها مطرح كرد

لزوم ورود افراد توانمند برای خدمت به مردم در عرصه انتخابات شوراها

لزوم ورود افراد توانمند برای خدمت به مردم در عرصه انتخابات شوراها رئیس شورای عالی استانها بر لزوم ورود افراد توانمند برای خدمت به مردم در عرصه انتخابات شوراها اصرار کرد و اضافه کرد: از آنجایی که امانت داری کار بسیار سختی است، از کسانی که صلاحیت شوراها را تایید می کنند درخواست دارم که سابقه افراد را با جزئیات بررسی نمایند.


علیرضا احمدی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم ورود افراد توانمند برای خدمت به مردم در عرصه انتخابات شوراها اظهار داشت: ما 126 هزار عضو شورا در کشور داریم که اطلاعات جامع آنها را به صورت یک بانک اطلاعاتی در اختیار نداشتیم، اما امروز با وجود راه اندازی سامانه جامع شوراهای اسلامی سراسر کشور ما به این بانک اطلاعاتی دسترسی داریم و می توانیم به آسانی با اعضای شوراهای شهر و روستا و دهیاران و شهرداران ارتباط برقرار نماییم.
وی ادامه داد: نخستین سفارش من به نامزدهای انتخابات دوره ششم شوراها این است که اگر واقعا توانایی خدمتگذاری به مردم را دارند و متعهد و متخصص هستند وارد عرصه انتخابات شوند و اگر نیستند نه دنیای مردم را خراب کنند و نه آخرت خودرا خراب کنند. از آنجایی که امانتداری کار بسیار سختی است از کسانی که صلاحیت شوراها را تایید می کنند درخواست دارم که سابقه افراد را با جزئیات بررسی نمایند.
رئیس شورای عالی استانها با اشاره به ضرورت تهیه اطلس سرمایه گذاری در شهرها و روستاهای سراسر کشور اظهار داشت: ما پیگیر تهیه این اطلس هستیم تا بتوانیم ظرفیت های سرمایه گذاری شهرها و روستاهای سراسر کشور را شناسایی کرده و در اختیار سرمایه گذاران و علاقه مندان قرار دهیم تا با اتصال سرمایه گذار و فرصت سرمایه گذاری تحولی در زندگی مردم به وجود آورده و جهش تولید که مدنظر مقام معظم رهبری است را به ثمر برسانیم.
وی با اشاره با بیانیه گام دوم انقلاب که از طرف مقام معظم رهبری صادر گردیده است، اظهار نمود: در این بیانیه به معنویت و اخلاق اشاره شده است و ما کوشیدیم با تاسی به این بیانیه بحث افزایش معنویت و اخلاق را در شوراهای سراسر کشور پیش بریم.1400/01/10
23:30:56
0.0 / 5
623
تگهای خبر: استان , بانك , تولید , روستا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین