وزیر راه با نظر كمیسیون عمران درباره قطار سریع السیر مخالفت كرد

وزیر راه با نظر كمیسیون عمران درباره قطار سریع السیر مخالفت كرد به گزارش مرکز املاک وزیر راه و شهرسازی با تکیه بر این که پروژه قطار تهران-قم-اصفهان پروژه ای مهم با مفروضات دقیق است که لزوم دارد تا تکمیل و اجرا شود، اظهار داشت: با اعضای کمیسیون عمران مجلس مذاکره می نماییم.به گزارش مرکز املاک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در مورد اجرا و تکمیل قطار تهران-قم- اصفهان، با تکیه بر اهمیت تکمیل این پروژه از مذاکره وزارت راه و شهرسازی با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در اینباره، اطلاع داد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پروژه قطار تهران-قم-اصفهان پروژه ای مهم با مفروضات دقیق است که لزوم دارد تا تکمیل و اجرا شود.
عضو کابینه دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: کشور به منظور توسعه نیاز دارد تا به فناوری های روز مجهز شود.
اسلامی ضمن اشاره به این که دنیا، قطارهای سریع با سرعت بالای ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت را مدیریت می کند، توضیح داد: این که ما قطار با سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت را وارد نکرده و فناوری جدید ایجاد نکنیم غفلت از کاروان توسعه است.
وی تصریح کرد: در مورد تکمیل و اجرای قطار تهران-قم-اصفهان حتما با اعضای کمیسیون عمران مجلس مذاکره و رفع ابهام انجام خواهد گرفت.
گفتنی است پیش از این اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در چهارشنبه هفته گذشته (۵ خرداد) از رأی این کمیسیون به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان و پیگیری علل ترک فعل و قصور در اجرای این پروژه در طول سالیان گذشته اطلاع داده بود.


منبع:

1400/03/08
22:40:39
0.0 / 5
599
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین