هوای تهران قابل قبول شد

هوای تهران قابل قبول شد مرکز املاک: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز(7 بهمن ماه) با رشد ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است.به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز(۷ بهمن ماه) با رشد ناپایدار جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی غلظت ذرات معلق افزایش پیدا خواهدنمود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

در عین حال عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. با تقویت ناپایداری جوی و افزایش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه (۷ بهمن ماه) همراه با بارش پراکنده در بعضی ساعات، از میزان غلظت ذرات معلق کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز جمعه (۸ بهمن ماه) و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، پیش بینی می شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود.

تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه (8 بهمن ماه) سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/11/07
11:16:52
0.0 / 5
294
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین