آثار وعده ۲ ماهه شهردار تهران از جمع آوری معتادان متجاهر دیده نمی گردد

آثار وعده ۲ ماهه شهردار تهران از جمع آوری معتادان متجاهر دیده نمی گردد به گزارش مرکز املاک رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عدم تحقق وعده ۲ ماهه شهردار تهران در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر در پایتخت متذکر شد: هنوز آثار این وعده در هیچ کجای پایتخت دیده نمی گردد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، تشکری هاشمی بعد از استماع گزارش قرارگاه اجتماعی از جانب معاون محترم فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه توجه به دلیل به جای توجه به معلول یکی از بدیهیات گزارش علمی و کارشناسی است، اظهار داشت: معتقدم تا مادامی که علت یک صدمه اجتماعی همچنان حیات داشته باشد معلول هم مولد می شود، بنابراین است که به رغم سالها مقابله و برخورد با معتاد متجاهر بی آنکه علت آن را برررسی نماییم چندان موفق نبوده ایم و جز هدر رفت سرمایه و فرصت ها و تکرار روش های گذشته تأثیر مثبت اقدامات صورت گرفته را در شهر شاهد نبوده ایم.
وی از معاون محترم فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خواست گزارشی از تعداد معتادانی که درمان شده اند و به وضعیت عادی جامعه بازگشته اند ارائه کنند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عدم تحقق وعده شهردار تهران در خصوص جمع آوری معتادان طی ۲ ماه تصریح کرد: متاسفانه آثار تحقق این وعده را در خیابان های پایتخت نمی بینیم و هنوز فراوانی معتادان در کوچه ها و محلات همانند گذشته است.
تشکری هاشمی در ادامه ضمن اشاره به ارائه گزارش قرارگاه های مختلف شهرداری تهران در شورای اسلامی شهر اظهار داشت: حتما در گزارش های ارائه شده از جانب معاونین محترم باید به شاخص هایی مانند برنامه ۵ ساله شهرداری تهران و برنامه مصوب سال ۱۴۰۱ توجه گردد.
او در آخر با تکیه بر این که گزارش های ارائه شده در شورای اسلامی شهر تهران نباید صرفاً مبتنی بر بایدها و استنباط های شخصی افراد باشد متذکر شد: در گزارشات آینده دوستان به جای ارائه گزارش های شفاهی، گزارشات مکتوب همراه با آمار و ارقام کمی به منظور ارزیابی دقیق به اعضای شورای اسلامی شهر، ارائه نمایند.
منبع:

1401/03/31
23:16:36
0.0 / 5
25
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین