مدیر كل مدیریت بحران استانداری تهران خبر داد

اخطار وقوع باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در پایتخت

اخطار وقوع باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در پایتخت به گزارش مرکز املاک مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور اخطار زرد اطلاع داد و اظهار داشت: بر اساس گزارش هواشناسی از امروز عصر تا روز جمعه سوم تیرماه وزش باد شدید و گرد و خاک در پایتخت پیشبینی شده است.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، حامد یزدی مهر، ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به صدور اخطار زرد هواشناسی در استان تهران عنوان کرد: بر اساس گزارش هواشناسی از عصر امروز یکم تیرماه تا روز جمعه سوم تیرماه وزش باد شدید و گرد و خاک در پایتخت پیشبینی شده است.
یزدی مهر ضمن اشاره به این اخطار زرد بخصوص در نیمه جنوبی و غربی استان تهران اظهار داشت: در این خصوص به شهروندان سفارش می شود از استقامت سازه های موقت اطمینان کامل حاصل کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به عدم پارک خودرو در کنار سازه های موقت و ساختمان های نیمه تمام هم اخطار داد و عنوان داشت: عدم تردد کودکان، سالمندان و بیماران تنفسی در فضای باز به علت کاهش کیفیت هوا هم سفارش می شود.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی با اشاره به اینکه در زمان صدور اخطار زرد باید نسبت به شکستن درختان فرسوده حساسیت بیشتری داشته باشیم، اظهار داشت: به همه کارفرمایان و مالکان ساختمان های نیمه کاره سفارش می شود در مورد پیشگیری از سقوط اشیاء توجه لازم را داشته باشند و همینطور نسبت به احتمال صدمه به سازه های موقت تمهیدات لازم را انجام دهند تا شاهد حادثه ناگواری در این حوزه نباشیم.
منبع:

1401/04/02
11:04:58
0.0 / 5
11
تگهای خبر: استان , ساختمان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین