عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

توجه به افزایش شهربازی در تهران در بودجه ۱۴۰۲ شهرداری

توجه به افزایش شهربازی در تهران در بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به گزارش مرکز املاک، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت افزایش تعداد شهربازی در شهر تهران تصریح کرد و اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی شورا در زمینه افزایش تعداد شهر بازی ها در شهر تهران در بودجه ۱۴۰۲ ملاحظاتی را در نظر خواهد گرفت.


علیرضا نادعلی در گفتگو با ایسنا، ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در حوزه فرهنگی شهر تهران اظهار نمود: یکی از نکات حائز اهمیت مبحث آموزش در حوزه فرهنگی است و باید مخاطب شناسی به صورت دقیق صورت بگیرد؛ موضوعات فرهنگی باید به شکلی باشد که همه مخاطبان را در حوزه خود قرار دهد و برای همه برنامه داشته باشیم. پس می توانیم در زمینه آموزش های فرهنگی به شکلی بازبینی داشته باشیم و باید در این حوزه از همه ظرفیت ها استفاده گردد.

وی با اشاره به اینکه هنر ایرانی، یکی از موضوع هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و می توانیم در این حوزه فعالیتهای جدیدی را آغاز نماییم تا با مخاطبان ارتباط مستقیم برقرار نماییم، اضافه کرد: در این حوزه فرهنگسراها یکی از نقاط قوت در شهر تهران است که باید در زمینه ارتقاء سطح فرهنگی در شهر تهران از ظرفیت آنها استفاده نماییم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در قسمت دیگر سخنان خود ضمن اشاره به جلسه کمیسیون فرهنگی با مدیران فرهنگی شهر تهران بر ضرورت توجه ویژه به گردشگری در شهر تهران تصریح کرد و اظهار داشت: باید در مدیریت شهری با عنایت به ظرفیت بالای گردشگری در پایتخت، به سمت یگانگی و مدیریت گردشگری برسیم؛ بنابراین باید سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به یک جمع بندی جامع در زمینه گردشگری برسند تا بتوانند به سیاست واحد دست یابند.

نادعلی در ادامه با تاکید بر افزایش تعداد شهربازی در شهر تهران، افزود: توجه به نوجوانان و جوانان در شهر تهران همچون موضوع هایی است که باید به آن نگاه ویژه داشت، یکی از مباحثی که می تواند در این حوزه به ما کمک نماید افزایش تعداد شهربازی در شهر تهران است.
وی ادامه داد: ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهر تهران ضروریست و راه اندازی شهربازی و استفاده از ظرفیت بوستان ها می تواند کمک شایانی در این حوزه باشد که میتوان رویکرد منطقه ای و فرامنطقه ای داشت؛ بنابراین در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در زمینه افزایش تعداد شهر بازی ها در شهر تهران در بودجه ۱۴۰۲ ملاحظاتی را در نظر خواهد گرفت.1401/08/26
12:25:22
0.0 / 5
117
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین