رییس سازمان هواپیمایی كشوری مطرح كرد؛

رکورد جدید در صنعت هوایی کشور پس از پایان کرونا

رکورد جدید در صنعت هوایی کشور پس از پایان کرونا به گزارش مرکز املاک، رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: علاوه بر تحریم های دشمن، کرونا نیز لطمه شدیدی به صنعت هوانوردی وارد کرد اما با پایان این بیماری و استقبال بیش از دو میلیون مسافر در کشور شاهد رکورد بودیم.به گزارش مرکز املاک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد محمدی بخش معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه تحریم، چالش های بسیاری را برای صنعت هوانوردی به وجود آورد، اظهار داشت: با تاکید بر توان مهندسان ایرانی، و با وجود تمام محدودیت های ساختاری و اعتباری از این بحران سربلند بیرون آمدیم.
محمدی بخش در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی شرکت فرودگاه ها اظهار داشت: فعالیت فرودگاه ها جدا از سازمان هواپیمایی نیست و تصمیمات مشترکی در این دو حوزه اتخاذ می شود.
تربیت نیروی متخصص برای آینده صنعت هوانوردی
وی درباب لزوم تربیت نیروی متخصص برای آینده صنعت هوانوردی اظهار داشت: با تقویت دانشکده هواپیمایی می توان نیروی انسانی کارآمد برای این صنعت پرورش داد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اعلان اینکه صنعت هوانوردی بدون مردم هیچ معنا و مفهومی ندارد اظهار داشت: تمام کارهای این حوزه باید با هدف جلب رضایت مردم باشد.
محمدی بخش ضمن تاکید بر موضوع تهیه گواهینامه فرودگاهی اظهار داشت: گواهینامه فرودگاهی دغدغه مشترک سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها است که در سال آینده پیگیری و صورت خواهد گرفت.
تکیه بر توان مهندسان ایرانی
وی با اعلان اینکه تحریم، چالش های بسیاری را برای صنعت هوانوردی به وجود آورد اما دشمن به اهداف شوم خود دراین زمینه نرسید، اظهار داشت: با تاکید بر توان مهندسان ایرانی، باوجود تمام محدودیت های ساختاری و اعتباری از این بحران سربلند بیرون آمدیم.
محمدی بخش اظهار داشت: علاوه بر تحریم های دشمن، بیماری منحوس کرونا نیز لطمه شدید به صنعت هوانوردی وارد کرد اما با پایان این بیماری و استقبال بیش از دو میلیون مسافر در کمتر از ۲۰ روز، یک رکورد را در اعزام و پذیرش افراد شاهد بودیم.
استفاده از آموزش های بین المللی
معاون وزیر ضمن اشاره به برنامه های سال آینده اظهار داشت: باید از آموزش های بین المللی استفاده نمائیم و ضمن استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، در راه توسعه قرار بگیریم.
وی با اعلان اینکه همزمان با اغتشاشات اخیر، صنعت هوانوردی با تهدیدات بسیاری مواجه گردید، اظهار داشت: نیروهای متخصص و متعهد این صنعت حسرت تهدیدات امنیتی را به دل دشمن گذاشتند.


منبع:

1401/12/17
13:55:31
0.0 / 5
144
تگهای خبر: توسعه , شركت , شهرسازی , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین