ایستگاه متروی میدان کتاب تیرماه افتتاح می گردد

ایستگاه متروی میدان کتاب تیرماه افتتاح می گردد به گزارش مرکز املاک، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه اظهار داشت: ازاین رو بود که ایستگاه کتاب در خردادماه به مردم تحویل داده شود؛ به علت معماری ویژه ای که در ایستگاه میدان کتاب به کار گرفته شده است یک تاخیری در تحویل متریال صورت گرفت و ایستگاه متروی کتاب تیرماه به بهره برداری می رسد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، محسن هرمزی ضمن اشاره به جزئیات پیشرفت فیزیکی ایستگاه میدان کتاب اظهار داشت: امسال ۱۰ ایستگاه از خط ۶ در صورت تأمین اعتبار از حد فاصل ایستگاه شهید ستاری تا شمال غربی این خط و همینطور در محدوده ایستگاه های میانی؛ ایستگاه های سرباز، بهار شیراز، نجات اللهی، ۱۷ شهریور و میدان خراسان را به بهره برداری می رسانیم.
مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه تصریح کرد: اگر بتوانیم و بودجه داشته باشیم دو ایستگاه هم از جنوب خط ۶ را تکمیل و به بهره برداری می رسانیم.
وی بیان نمود: در صورت انجام توافق با وزارت ورزش ایستگاه میدان بسیج را تا آخر سال تقدیم مردم خواهیم کرد. در خط ۴ هم توسعه غربی این خط در دستو کار است؛ به صورتی که ایستگاه علامه جعفری که راه اندازی شده و ایستگاه آیت الله کاشانی هم سال جاری به زیر بار مسافرگیری می بریم.
به قول هرمزی، تا آخر سال ۱۲ ایستگاه به مردم تقدیم خواهد شد.
وی در رابطه با راه اندازی متروس شهر های اقماری هم اظهار داشت: متروی پرند هفته دولت تقدیم مردم خواهد شد.
طبق گزارش سایت شهر، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه اضافه کرد: در ایستگاه های جدید دنبال این هستیم که اتاق های مادر و کودک را جانمایی نماییم. در ایستگاه های قبلی هم دنبال این هستیم که با عنایت به فضا، مکان مناسب را برای این منظور در نظر بگیریم.
منبع:

1402/03/10
09:58:09
0.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین