شهردارمنطقه ۴ خبر داد

آسفالت ریزی 40 هزار تنی در سطح منطقه 4

آسفالت ریزی 40 هزار تنی در سطح منطقه 4 مرکز املاک: شهردار منطقه 4 با اشاره به تحویل زمین برای راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در لویزان از آسفالت ریزی 40 هزار تنی در منطقه 4 از شروع سال تا شهریورماه سال جاری آگاهی داد.


علی اصغر کمالی زاده در گفت و گو با ایسنا، در تشریح راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در لویزان اظهار داشت: تحویل زمین در لویزان برای راه اندازی ایستگاه آتش نشانی از طرف شهرداری منطقه ۴ انجام شده است. این زمین تحویل شده و امیدواریم ساخت ایستگاه در لویزان توسط آتش نشانی به زودی شروع شود. اساسا با راه اندازی این ایستگاه فاصله اعزام نیروهای آتش نشانی در هنگام بروز حوادث احتمالی کاهش پیدا می کند و این ایستگاه می تواند به محدوده لویزان ارائه خدمات داشته باشد.
وی ادامه داد: نبود ایستگاه آتش نشانی در این محدوده یکی از معضلات و دغدغه های شهروندان بود که با راه اندازی این ایستگاه در آینده نزدیک این معضل حل خواهد شد.
شهردار منطقه ۴ در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع آسفالت ریزی در سطح منطقه ۴ اشاره نمود و اضافه کرد: سال قبل ۴۰ هزار تن آسفالت ریزی انجام شد و امسال نیز تا امروز ۴۰ هزار تن آسفالت ریزی انجام شده و در حقیقت دو تا سه برابر این عدد نیز تا انتهای سال صورت خواهد گرفت.
وی افزود: مناسب سازی مسیرهای تردد عابران پیاده و معابراصلی منطقه از با اهمیت ترین اقدامات مدیریت شهری است که با همکاری معاونت عمران و نواحی ۹ گانه بطور مستمر در حال انجام می باشد. آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به عنوان یک اولویت مهم در دستورکار حوزه عمران منطقه ۴ قرار دارد و در امتداد افزایش خدمات رسانی های عمرانی، نوسازی معابر و محلات سطح منطقه برنامه های مختلفی برمبنای دستور العمل های تعیین شده طی سال جاری محقق می گردد.
کمالی زاده اشاره کرد: با اجرای طرح نهضت آسفالت تا کنون حدود ۴۰ هزار تن آسفالت به طول حدود ۳۸۰ هزار مترمربع در معابر منطقه پخش و مرمت شده است. در این اقدام و در اصلی ترین معابر، قسمتی از بزرگراه شهید باقری، خیابان های استخر و فرجام، دماوند، رجایی و... آسفالت مکانیزه شد.
منبع:

1402/06/03
09:03:04
0.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین