وزیر راه:

سالانه ۶۰۰ میلیون تن كالا در حمل و نقل جاده ای كشور منتقل می گردد

سالانه ۶۰۰ میلیون تن كالا در حمل و نقل جاده ای كشور منتقل می گردد مركز املاك: اسلامشهر- وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سالانه ۶۰۰ میلیون تن كالا در حمل و نقل جاده ای كشور منتقل شده و ۶۰۰ نفر در این بخش فعال می باشند.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، عباس آخوندی بامداد سه شنبه در گردهمایی روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور كه در «احمدآباد مستوفی» برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: طی ۴ سال قبل بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان برای نصب دوربین های هوشمند در جاده ها هزینه كرده ایم.
وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه تجاری سازی یكی از سیاست های مهم این وزارتخانه دانست و اظهار داشت: باید این منابع به طرح هایی اختصاص پیدا كند كه بیشترین كارآیی تجاری و ایمنی را برای مردم داشته باشد، چون كه هم اكنون با محدودیت بودجه و منابع دولتی مواجه هستیم.
آخوندی ادامه داد: باید تلاش نماییم، تا بخش عمده فعالیت های راهداری به فعالیت های تجاری تبدیل گردد و در این مسیر باید زیر ساخت های حمل و نقل كشور با كشورهای همسایه اصلاح شده و توسعه یابد.
وی اظهار داشت: تجاری سازی به این مفهوم نیست، كه از جاده به روش تجاری استفاده شود، بلكه این است، كه از جاده در خدمت منافع تجاری به بهترین نحو مورد بهره وری قرار بگیرد، در واقع بهره وری یكی از مهم ترین نكات ما در حمل و نقل جاده ای است.
سالانه ۶۰۰ میلیون تن كالا در حمل و نقل جاده ای كشور منتقل می شود
وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه سالانه ۶۰۰ میلیون تن كالا توسط بخش حمل و نقل جاده ای منتقل می شود، اظهار داشت: ۶۰۰ نفر در بخش حمل و نقل جاده ای كشور فعال می باشند.
آخوندی افزود: مفهوم دیگر بحث تجاری سازی، مبحث لجستیك است، ایران چهارراه جهان و معبر شرق و غرب و شمال و جنوب است، این یك واقعیت است، اما زمانی جواب می دهد و خوب عمل می كند، كه عبور و مرور از این چهارراه به صورت منظم، سریع، آسان و امن باشد.
وی اضافه كرد: اگر مقرر است، از موقعیت جغرافیایی كشود بعنوان چهارراه ارتباطی منطقه بهره مناسب ببریم، باید ساختارهای حمل و نقل جاده ای همچون بحث عضویت در كنوانسیون های بین المللی و اصلاح علائم و مشخصات جاده ای را جدی بگیریم.
آخوندی سپس به صنعت بیمه اشاره نمود و اظهار داشت: بیمه باید با رفتار راننده ربط مستقیم داشته باشد، بر این اساس رانندگانی كه رفتار پرخطری دارند باید حق بیمه بیشتری پرداخت كنند.

1397/02/20
21:25:58
5.0 / 5
4600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین