از ابتدای سالجاری تاكنون؛

افزون بر یك تن مواد مخدر در ری كشف شد

افزون بر یك تن مواد مخدر در ری كشف شد مركز املاك: شهرری - سركلانتر نهم تهران (شهرری) اظهار داشت: یك تن و 150 كیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سالجاری تابحال در شهرستان ری كشف شده است.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، سرهنگ امید بهمنیاری روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری اظهار نمود: این میزان از كشفیات توسط كلانتری های و پایگاه های مواد مخدر انجام شده است كه در مجموع 625 نفر هم در این ارتباط دستگیر شده اند.
وی با اشاره به اینكه در سال قبل هم چهار تن انواع مواد مخدر در این شهرستان كشف شده است، خاطرنشان كرد: این میزان از مواد كشف مواد مخدر نسبت با مدت مشابه سال قبل قابل توجه است.
وی اضافه كرد: نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر كوتاهی نمی كند و این حجم از مواد مخدر كشف شده نشان از اهمیت ویژه در برخورد با كشت، توزیع و پخش مواد مخدر دارد.
بهمنیاری در ادامه از كشف یك مركز تهیه مواد مخدر صنعتی در این شهرستان اطلاع داد و اضافه كرد: این مركز كه مواد مخدر صنعتی را تولید می كرد، توسط نیروهای انتظامی كشف شد.
وی اظهار نمود: برخورد با مراكز تولید مواد مخدر صنعتی در جنوب تهران را به صورت جدی دنبال شود.

** 380 معتاد متجاهر در شهرستان ری جمع آوری شد
سرهنگ امید بهمنیاری در ادامه از جمع آوری 380 معتاد متجاهر از ابتدای سالجاری تابحال در سطح شهرستان ری اطلاع داد و اظهار داشت: جمع آوری معتادان متجاهر در سطح این شهرستان ادامه دارد.
وی بیان كرد: با عنایت به اینكه كمپ شفق محل جمع آوری معتادان متجاهر در حوزه این شهرستان واقع شده است باید سهمیه بیشتری برای كمك به معتادان این شهرستان در نظر گرفته شود.
وی اضافه كرد: تقویت زیر ساخت های مبارزه با مواد مخدر اعم از افزایش مهارت های زندگی، تولید نشاط و شادابی، گسترش امكانات تفریحی تواند اعتیاد به مصرف مواد مخدر صنعتی و داروهای روان گردان را كم كند.
وی عنوان كرد: بدون یادگیری این مهارت ها هر گونه مبارزه جنبه مقطعی و موقت خواهد داشت.
شهرستان ری (به مركزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، كهریزك و حسن آباد و چهار بخش مركزی، كهریزك، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
6003


5.0 / 5
4279
1397/02/26
15:53:42
تگهای خبر: تولید
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین