عدم وجود امكانات در مسكن مهر بروجرد

عدم وجود امكانات در مسكن مهر بروجرد به گزارش مركز املاك بروجرد- ۱۶ هزار ساكن مسكن مهر بروجرد همچنان از نبود امكانات رفاهی، خدماتی و بهداشتی رنج می برند.خبرگزاری مهر- گروه استان ها: هم زمان با سراسر كشور و به تبع آن در استان لرستان و بروجرد مسكن مهر در غالب تعاونی های مختلف احداث شد اما امروز با ۱۶ هزار نفر جمعیت ساكن در مسكن مهر بروجرد با مشكلات فراوانی دسته و پنجه نرم می كند.
همه دستگاه ها برای حل مشكلات مسكن مهر همكاری كنند
فرماندار ویژه بروجرد در ارتباط با مشكلات موجود در مسكن مهر این شهر تصریح كرد: در زمان ساخت مسكن مهر قرار بر این بود هر وزارت خانه در حوزه كاری خود پای كار بیاید و با دیگر عوامل همكاری كند.
رضا آریایی خاطرنشان كرد: اما تمام هم وغم مسئولان روی مبحث افزایش میزان تسهیلات متمركز شد و این مسئله سبب شد مشكلات خدماتی، رفاهی، بهداشتی و تجهیزات مسكن مهر نادیده گرفته شود.
وی ادامه داد: محدودیت های مسكن مهر بسیار زیاد است و این مورد می طلبد همه دستگاه ها برای برون رفت مسكن مهر و شهروندان آن از مشكلات همكاری لازم را داشته باشند.
۱۶ هزار نفر جمعیت و امكاناتی به اندازه «هیچ»
فرمانده سپاه ناحیه بروجرد هم نسبت به مشكلات عدیده مسكن مهر این شهر عكس العمل نشان داد و اظهار داشت: مسكن مهر پروژه ای است كه به هرحال تولید شده و هم اكنون وجود دارد؛ نمی توانیم نسبت به مشكلات موجود در آن بی توجه باشیم.
سرهنگ مجید سوری بابیان اینكه مسكن مهر بروجرد ۱۶ هزار نفر جمعیت دارد، اضافه كرد: در یك بافت جمعیتی مانند مسكن مهر امروز شاهد عدم وجود امكاناتی در شان یك شهر با این تعداد جمعیت هستیم.
امكانات فرهنگی، آموزشی، تفریحی، ورزشی و... امكانات اولیه جهت استفاده شهروندان است كه مسكن مهر بروجرد بی بهره از آن ها است
وی تاكید كرد: تمامی امكانات فرهنگی، آموزشی، تفریحی، ورزشی و... امكانات اولیه جهت استفاده شهروندان است كه شهروندان در مسكن مهر از این امكانات بی بهره بوده و این موارد در مسكن مهر به حال خود رهاشده است.
فرمانده سپاه ناحیه بروجرد بابیان اینكه هم اكنون ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت مسجد مسكن مهر بروجرد اختصاص پیداكرده است، تصریح كرد: برای ساخت مسجد اگر زمین تعیین و در اختیار سپاه ناحیه بروجرد قرار گیرد می توانیم بخشی از فضاهای موردنیاز مسكن مهر را احداث نماییم.
پیش بینی اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی برای ساخت مسجد
مدیركل راه و شهرسازی استان لرستان هم در ارتباط با وضعیت نامناسب مسكن مهر بروجرد اظهار داشت: هم اكنون برای ساخت مسجد مسكن مهر بروجرد ۴۰۰ میلیون اعتبار در نظر گرفته شده است كه در صورت اختصاص عملیات ساخت آن اجرا می گردد.
علی علیخانی بابیان اینكه مسكن مهر تنها به مسكن و شهرسازی تعلق ندارد، خاطرنشان كرد: در زمان احداث این پروژه قرار بر این بود كه همه دستگاه های مختلف متولی كارشده و همكاری كنند كه این مهم اتفاق نیفتاد.
وی اظهار داشت: قرار شد زیرساخت ها را آماده سازی كرده تحویل شهرداری داده تا خدمات رسانی لازم صورت گیرد.
مدیركل راه و شهرسازی استان لرستان با تاكید بر ضرورت رفع مشكلات مسكن مهر بروجرد، خواهان تشكیل جلسه با حضور تعاونی هایی شد كه در امر ساخت مسكن مهر فعالیت داشته اند.
علیخانی خاطرنشان كرد: در این جلسه از تعاونی ها باید تعهدی گرفته شود در خصوص این مسئله كه واحدهایی را كه مشكل دارند اصلاح كرده و پس ازآن ادامه كار به ساكنین واحدها واگذار شود.
 

1397/03/27
19:22:12
5.0 / 5
4713
تگهای خبر: احداث , استان , جمعیت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین