نظارت بر خروج صنایع آلاینده از شهر آفتاب؛

ابلاغ مصوبه شورای عالی شهرسازی به استاندار تهران

ابلاغ مصوبه شورای عالی شهرسازی به استاندار تهران به گزارش مركز املاك دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه ای به استاندار تهران، آخرین تصمیمات این شورا درباره شهر آفتاب را ابلاغ نمود.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی در نامه ای به مقیمی استاندار و رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران، مصوبه این شورا با مبحث گزارش شهر آفتاب را ابلاغ كرد.
در نامه دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به استاندار تهران آمده است:
«شورای عالی شهرسازی ومعماری ایران در جلسه مورخ ۹۶. ۷. ۲۴، در اجرای بند ۷ مصوبه مورخ ۹۴. ۵. ۵ خود، ضمن استماع گزارش تولیت آستان مقدس حضرت امام خمینی (ره) مقرر نمود:
كارگروهی ویژه با محوریت تولیت آستان و با حضور نمایندگان اعضای شورای عالی و سایر مراجع ذی ربط تشكیل و طی مدت دو ماه، ضمن پیگیری اجرایی شدن مفاد مصوبه مورخ ۹۴. ۵. ۵ شورای عالی، پیشنهادات تكمیلی برای تحقق اهداف مصوبه مذكور را جهت اتخاذ تصمیم به شورای عالی ارائه نماید. »
ساماندهی انواع كاربری ها در شهر آفتاب
به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، محمدسعید ایزدی دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری پیش از این در تاریخ ۲۴ مهر ماه از تشكیل كمیته نظارت بر اجرای مفاد ۸ گانه مصوبه ۵ مرداد سال ۹۴ شورای عالی شهرسازی و معماری در نهمین جلسه این شورا در دوره جدید فعالیت آن اطلاع داده بود.
بر اساس این مصوبه كاربری های صنعتی آلاینده می بایست از حریم بخش «شهر آفتاب» واقع در جنوب شرقی شهرستان تهران خارج شده و كاربری فضای سبز در آن توسعه یابد.
 

1396/08/13
21:46:46
5.0 / 5
5332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین