شوری آب در آبادان به سه هزارو 500 میكروموس رسید

شوری آب در آبادان به سه هزارو 500 میكروموس رسید مركز املاك: آبادان - مدیر شبكه آبفا آبادان اظهار داشت: میزان شوری آب در شبكه آب آشامیدنی آبادان كه به علت شكستگی در خط قیصریه از روز گذشته به چهار و هزار 500 میكروموس رسیده بود اكنون به سه هزار و 500 میكروموس كاهش یافته است.


علیرضا خلیلی نیا روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا تصریح كرد: علت افت كیفیت آب آشامیدنی آبادان در 24 ساعت گذشته شكستگی خط دوم طرح آبرسانی غدیر در محل قیصریه می باشد.
وی اضافه كرد: میزان شوری آب در آبادان از روز گذشته به چهار و 500 میكروموس رسید ولی از ظهر امروز و با رفع شكشتگی خط دوم طرح آبرسانی غدیر در محل قیصریه این میزان به سه هزار و 500 میكروموس رسید.
مدیر شبكه آبفا آبادان اظهار داشت: میزان شوری آب تا عصر امروز و پر شدن شبكه آب آشامیدنی آبادان به 2 هزار میكروموس كاهش خواهد یافت.
خلیلی نیا خاطرنشان كرد: قطعی آب ناشی از تعمیر شكستگی خط دوم غدیر سبب شد تا 70 هزار متر مكعب از آب رودخانه بهمنشیر با شوری بیشتر از 10 هزار میكروموس با آب شبكه آبرسانی غدیر مخلوط شود كه این امر شوری آب شبكه آبرسانی آبادان تا چهار هزار و 500 میكروموس را در 24 ساعته گذشته به دنبال داشت.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا از حوالی ساعت 16 عصر یكشنبه آب مناطقی از شهر آبادان همچون بلوار اروسیه، ذوالفقاری تا ساعت هشت بامداد قطع و شوری آب در مناطق همچون كوی بهار، كوی فرهنگیان افزایش یافت.
در شرایط عادی روزانه 140 هزار متر مكعب آب از خط غدیر وارد شبكه آب آبادان می گردد.
شاخص استاندارد آب شرب یكهزار و 200 میكروموس است كه با عنایت به شكستگی شبكه آبرسانی فاز 2 طرح غدیر این شاخص در مواردی در آبادان حدود پنج هزار میكروموس هم رسیده است.
7104/6068


1397/07/23
15:54:30
5.0 / 5
4237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین