برنامه های هفته تهران هوشمند اعلام گردید

برنامه های هفته تهران هوشمند اعلام گردید مركز املاك: شهرداری تهران جزئیات و جدول برنامه های هفته «تهران هوشمند» كه از 14 تا 20 آذرماه برگزار می گردد را اعلام نمود.


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، روزهای ابتدایی هفته تهران هوشمند از چهاردهم تا شانزدهم آذر به آغازین مسابقه چالش نوآوری تهران هوشمند اختصاص خواهد داشت.
هدف از این رویداد توسعه راهكارهای هوشمند و نوآورانه بر اساس داده های موجود در جهت رفع چالش های شهر تهران اعلام شده است.
در این مسابقه تیم های استارتاپی ایده های خودرا در سایت همایش ثبت خواهند كرد و می توانند مستندات برخط سرویس ها را مطالعه و تست های اولیه را انجام دهند. در طول برگزاری مسابقه، تیم ها در فضایی دوستانه و در كنار مربیان مجرب با هم به رقابت خواهند پرداخت.
در روز هفدهم آذر ماه كارگاه آموزشی شهر هوشمند برپا خواهد بود و افتتاح مركز فناوری های هوشمند شهری و رونمایی از پروژه های منتخب شهرداری تهران در زمینه شهر هوشمند از برنامه های روز هجدهم آذر است.
همچنین از روز ابتدایی این هفته تا اختتام روز یكشنبه 18 آذر، بازدیدهای تخصصی از مركز آمار و رصد شهری پایتخت در این مركز برگزار می گردد.
آیین افتتاح دومین همایش و نمایشگاه بین المللی «تهران هوشمند» باز روز نوزدهم در مركز همایش های برج میلاد با حضور وزرا، مدیران ارشد دولتی و شهری، میهمانان كشورهای خارجی، پژوهشگران، علاقمندان و فعالین بخش خصوصی در حوزه شهر هوشمند برگزار می گردد.
نشست های حكمروایی هوشمند و اقتصاد پایدار شهری، حركت به سمت شهر هوشمند؛ الزامات و تجارب، سرمایه گذاری و مشاركت ذینفعان در شهر هوشمند، زیست بوم نوآوری شهر هوشمند و الگوهای بهینه مشاركت شهروندان، جا به جایی و حمل و نقل هوشمند از رویدادهای روز اول این همایش است.
در روز پایانی باز نشست هایی با عناوین زیرساخت ها و تكنولوژی های جدید در شهر هوشمند، محیط شهری و سلامت هوشمند، نقش فناوری های مالی و پرداخت در توسعه خدمات شهرهای هوشمند، كاربردهای بلاك چین و خدمات هوشمند، راهكارهای هوشمندسازی در حوزه پایداری، تاب آوری و ایمنی شهری برگزار می شود.
نشست مدیران ارشد كلانشهرها درباب انتقال تجارب شهر هوشمند و كارگاه های تخصصی گوناگون از برنامه هایی است كه در هر دو روز همایش برگزار می گردد. همین طور جلسات مذاكره استارتاپ های شركت كننده در همایش با مدیران ارشد شهری فضای نوینی است كه در این رویداد در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
براساس این گزارش همایش و نمایشگاه بین المللی «تهران هوشمند» كه سوژه راهبردی «شهر هوشمند» را در دستور كار خود قرار داده است در دومین دوره برگزاری، شعار «تهران من، تهران هوشمند» را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
تهرام/9353//1348


1397/09/10
01:11:41
5.0 / 5
4380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین