شهرداری تهران واگذاری بخش شمالی بوستان جمشیدیه را تكذیب نمود

شهرداری تهران واگذاری بخش شمالی بوستان جمشیدیه را تكذیب نمود مركز املاك: شهرداری تهران سوژه فروش بخش شمالی بوستان جمشیدیه به واسطه یك نهاد و واگذاری آن به اشخاص را تكذیب نمود.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، طی روزهای اخیر اخباری در بعضی رسانه ها در خصوص اینكه اراضی متعلق به بوستان جمشیدیه كه در تراز بیشتر از 1800 متر باز واقع شده است توسط یك نهاد از پلاك مادر تفكیك شده و به اشخاص واگذار شده منتشر گردید.
در همین ارتباط مجید صالحی فیروز آبادی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یك در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: هیچ فرد و ارگانی نمی تواند در ارتفاعات بالای 1800 متر ساخت وساز یا خرید و فروش اراضی داشته باشد و ملك اعلام شده در خیابان جمشیدیه خارج از حریم بوستان بوده و به متراژ یك هزار متر مربع دارای سند شش دانگ و گواهی اختتام كار پیش ازسال 49 و آخرین طرح تفصیلی ملاك عمل آن در زیر پهنه های سبز و حفاظت ویژه (پهنه G 323) واقع شده است.
وی اضافه كرد: مالك این ملك شخصی حقیقی است و برمبنای حقوق مالكیت درخواست دستور نقشه و پروانه ساختمانی داشته است كه بر اساس گزارش ماموران بازدید به سبب كثرت درختان و عدم وجود سابقه رای كمیسیون باغات (ماده 7) پرونده آن به این كمیسیون ارسال و در حال صدور و ابلاغ رای باغ به مالك است.
صالحی اشاره كرد: هیچگونه عملیات اجرایی و ساختمانی در پلاك ثبتی موصوف انجام نشده و سوژه تحت رصد و نظارت كامل شهرداری منطقه یك است.
وی افزود: شهرداری منطقه یك با هدف حفظ صیانت از حریم و فضای سبز شهر تهران چندی قبل باز 170 هزار متر مربع عرصه در شمال بوستان جمشیدیه را با رد ادعای مطرح شده برخی افراد سودجو با پی گیری حقوقی و قضایی از دست جاعلان خارج كرد.
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یك ضمن تشكر از توجه و تیزبینی اصحاب رسانه و رصد شهر جهت پیشگیری از تخلفات، درخواست نمود اخبار رسیده را راستی آزمایی و سپس اطمینان از صحت اخبار در راه اطلاع رسانی آن به افكار عمومی اقدام نمایند.
تهرام/9353 / 1539


1397/09/25
14:31:23
5.0 / 5
3978
تگهای خبر: خرید , ساختمان , شهرداری , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین