سرپرست شركت راه آهن خبر داد:

خدمت رسانی ۵۱۷۰ قطار با ۲ و یك دهم میلیون صندلی در سفرهای نوروزی

خدمت رسانی ۵۱۷۰ قطار با ۲ و یك دهم میلیون صندلی در سفرهای نوروزی به گزارش مركز املاك سرپرست شركت راه آهن، با اشاره به ظرفیت سازی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار صندلی برای سفرهای ریلی نوروز ۹۸، اظهار داشت: در این ایام، ۵ هزار و ۱۷۰ قطار سرویس دهی خواهند كرد.به گزارش مركز املاك به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سعید رسولی اظهار داشت: راه آهن جمهوری اسلامی ایران، طی برنامه ریزی های فشرده ای برای ایام نوروز حدود ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر ظرفیت صندلی ریلی بوجود آورده است كه در چارچوب ۵ هزار و ۱۷۰ قطار در ۲۲ روز سرویس دهی خواهند كرد.
وی با اشاره به اینكه در مدت زمان مذكور، قیمت بلیت قطار نسبت به سال قبل هیچ گونه افزایش نداشته است، اضافه كرد: قیمت بلیت قطارهای مسافری از شهریور سال ۱۳۹۴ كه ۱۰ درصد افزایش داشته تا امروز تغییر چندانی نداشته است.
رسولی، تثبیت قیمت بلیت در عین افزایش هزینه ها و ارتقای كیفیت خدمات توسط شركت های مسافری ریلی را غنیمت شمرد و تصریح كرد: شركت های حمل و نقل ریلی غیردولتی، علیرغم افزایش هزینه ها كیفیت سرویس دهی و خدمات خویش را ارتقا ء داده اند و با هماهنگی با معاونت مسافری شركت راه آهن، نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزایش ظرفیت هم بوجود آورده اند.
وی این افزایش ظرفیت را در مسیرهای پرتردد عنوان نمود و اضافه كرد: خدمات ایستگاهی مطلوب تری در مسیرهای پرتردد، برای عید امسال پیش بینی شده است كه شامل افزایش نصب بالابرها، رمپ و آسانسور می شود؛ همینطور سعی شده است كه خدمات و سرویس دهی به مسافران در این ایام مطلوب تر و بیشتر از سال قبل باشد.
رسولی افزود: برای ایام نوروز، تمامی نمازخانه ها و ایستگاه ها بازسازی، بهسازی و نوسازی شده و اقدامات بسیار خوبی بخصوص در ایستگاه های راه آهن تهران - مشهد كه همواره شلوغ است، انجام شد.
وی اظهار داشت: شركت های حمل ونقل مسافری از آغاز امسال تا ابتدای اسفندماه، ۵۲ میلیارد تومان تخفیف عرضه كردند تا از این طریق بتوانند هم یك رقابت سالم داشته باشند و هم به جذب مسافر اقدام نمایند.

1397/12/24
00:53:51
5.0 / 5
3854
تگهای خبر: بازسازی , بهسازی , خانه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین