ورود مدیریت بحران تهران برای تخلیه سیلاب از منازل دشت آزادگان

ورود مدیریت بحران تهران برای تخلیه سیلاب از منازل دشت آزادگان مركز املاك: مدیركل روابط عمومی استانداری تهران اظهار داشت: شهرستان آزادگان به سبب اینكه برای استان خوزستان بسیار راهبردی است، به لحاظ مدیریت به استان تهران واگذار شد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، امین بابایی با اشاره به حضور نیروهای استانداری تهران در شهرستان آزادشهر برای مدیریت سیلاب اظهار نمود: نیروهای استانداری تهران باز همانند سایر دستگاه های مسئول برای امدادرسانی در مناطق سیل زده حضور بهم رساندند.
وی ادامه داد: به دستور استاندار تهران معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری تهران در شهرستان سیل زده آزادشهر برای مدیریت و جمع آوری سیلاب در این منطقه حضور یافت.
بابایی اظهار داشت: هدف از حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری تهران هم افزایی بیشتر در مناطق سیل زده است و ستاد مدیریت بحران و هلال احمر استان تهران باز برای تخلیه سیل از منازل حضور به عمل رسانده است.
وی افزود: استان تهران به لحاظ تخصص و امكانات یكی از شاخص ترین استان های كشور در مدیریت بحران است.
مدیر كل روابط عمومی استانداری تهران اظهار داشت: شهرستان آزادگان به سبب اینكه لطمه جدی ندیده و برای استان خوزستان بسیار راهبردی است، به لحاظ مدیریت به استان تهران واگذار شد.
وی بیان كرد: ماشین آلات سنگین و ادوات استان تهران به مناطق سیل زده استان خوزستان وارد شده و در صورت نیاز تمامی امكانات استان تهران برای امدادرسانی در این مناطق ارسال خواهد شد.
بابایی اشاره كرد: شهرستان دشت آزادگان ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد و ۶۹ روستای آن در معرض خطر سیل هستند، بنا بر این به دستور استاندار تهران نیروهای استانداری برای امدادرسانی و مدیریت در این استان مستقر شدند.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، بابایی اشاره كرد: الان نیروهای استانداری تهران برای ارزیابی در دشت آزادگان حضور دارند.1398/01/19
14:56:10
5.0 / 5
4058
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین