مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

تردد در ۹۵ درصد مسیرهای ارتباطی خوزستان برقرار است

تردد در ۹۵ درصد مسیرهای ارتباطی خوزستان برقرار است مركز املاك: مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: هم اكنون تردد در بیشتر از ۹۵ درصد جاده ها و محورهای استان برقرار است.غلامعباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: استان خوزستان امسال با بحران سیل مواجه گردید اما خوشبختانه اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خط مقدم مقابله با این بحران بود و كارنامه خوبی از خود به جای گذاشت.
وی با اشاره به اینكه سیل باعث آبگرفتگی حدود ۳۵ محور استان شد، اضافه كرد: طول بعضی از این محورها به ۳۰ كیلومتر می رسید.
بهرامی نیا با اشاره به آبگرفتگی هشت محور دیگر در استان، اظهار نمود: هم اكنون تردد در بیشتر از ۹۵ درصد جاده ها و محورهای استان برقرار است اما شرایط محورهای آب گرفته بگونه ای است كه تا فروكش نكردن آب، تردد در آنها امكان پذیر نیست و برای تردد از مسیرهای جایگزین استفاده می شود.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به اینكه طبق آخرین برآوردهای صورت گرفته، حدود ۸۵۰ میلیارد تومان خسارت ناشی از سیل به زیرساخت ها و ابنیه های فنی استان وارد شده است، افزود: كار ترمیم و بازسازی زیرساخت ها و ابنیه فنی نیازمند اعتبار و زمان زیاد است و بعد از تخصیص و ابلاغ اعتبار، كار آغاز خواهد شد.
وی تاكید كرد: علاوه بر آغاز ترمیم و بازسازی جاده ها و ابنیه های فنی خسارت دیده، باید تحقق دیگر برنامه های حوزه راهداری كه برای امسال برنامه ریزی شده بودند، كوشش كرد.


منبع:

1398/02/20
13:43:17
5.0 / 5
4064
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین