مجری گودبرداری فاز 2 برج میلاد، ایمنی گود را تا پنج سال آینده تضمین می نماید

مجری گودبرداری فاز 2 برج میلاد، ایمنی گود را تا پنج سال آینده تضمین می نماید به گزارش مركز املاك مدیركل معماری و ساختمان شهرداری تهران اظهار داشت: مجری گودبرداری و پایدارسازی فاز 2 میلاد، مدعی است كه گود برج میلاد برای 5 سال آینده ایمن است و تا آخر سال 99 ایمنی آنرا تضمین می نماید.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، مهدی صالحی در اینباره اظهار نمود: بامداد امروز جلسه ای در شورای شهر تهران جهت بررسی آخرین وضعیت گود برج میلاد برگزار گردید و شركت مجری گودبرداری و پایدارسازی مدعی ایمنی 5 ساله این گود شد. شركت مذكور اعلام نمود كه در دو سال قبل این گود هیچ گونه حركتی نداشته و ایمن به حساب می آید، ازاین رو احتیاج به ایمن سازی و پایدار سازی جدید ندارد، اما شهرداری با عنایت به مسئولیتی كه دارد بر رصد باردیگر ایمنی گود تصریح كرد.
وی با تاكید بر اینكه شهرداری تهران طبق مسئولیتی كه دارد، ادعای شركت مجری را نپذیرفت و قرار بر این شد تا كنسرسیوم مشتركی تشكیل گردد، افزود: برپایه تصمیم گیری های صورت گرفته، با نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران مشخصاً سازمان مشاوره فنی و مهندسی، گود جنب برج میلاد پایش دقیق می شود تا ادعای شركت مجری راستی آزمایی شود.
برپایه گزارش شهرنوشت، مدیركل معماری و ساختمان شهرداری تهران با اشاره به اینكه نتیجه این پایش تا آخر خردادماه اعلام خواهد شد، به مراحل بعدی رسیدگی به وضعیت گود اشاره و عنوان كرد: اگر نتیجه پایش، ادعای مجری را تایید كند، بخش قابل توجهی از مشكل حل می شود، اما اگر نتیجه پایش بر ناایمن بودن گود صحه بگذارد، طبق تفاهمی كه صورت گرفت، شهرداری بلافاصله اقدامات اجرایی برای رفع خطر را انجام می دهد.
منبع:

1398/03/09
14:48:38
5.0 / 5
4524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین