رفع نقصها نقاهتگاه سگ های بدون صاحب كهریزك تا 10 روز دیگر

رفع نقصها نقاهتگاه سگ های بدون صاحب كهریزك تا 10 روز دیگر مركز املاك: سرپرست حوزه مدیریت كنترل جمعیت حیوانات شهری از رفع نقصها نقاهتگاه سگ های بدون صاحب كهریزك تا ده روز آتی آگاهی داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، مجید مجیدی سرپرست حوزه مدیریت كنترل جمعیت حیوانات شهری (شركت ساماندهی) درباره ی جلسه پیرامون تكمیل و راه اندازی پروژه های باقی مانده در مركز نگهداری سگ های بدون صاحب در كهریزك اظهار داشت: در جلساتی كه در به صورت اضطراری در ایام 28 و 29 مردادماه با حضور مدیركل دفتر شهردار تهران و معاون و مسئولین معاونت خدمات شهری برگزار شد، سوژه تكمیل و راه اندازی پروژه های باقی مانده در مركز نقاهتگاه سگ های ولگرد مورد بررسی، تایید و تصویب قرار گرفت و دستورات لازم صادر شد.
وی افزود: كنترل سگ های بلاصاحب در سطح شهر با تاكید بر زنده گیری به واسطه 10 اكیپ بطور روزانه در مناطق حاشیه ای شهر و برمبنای مطالبات مردمی و پیام های واصله از سامانه 137 و سایر سیستم ها انجام می شود. روال این است كه اكیپ ها با بازگشت و رفتارشناسی سگ ها نسبت به صید و انتقال آنها به مركز نقاهتگاه اقدام می كنند تا بعد از گندزدایی و حذف انگل ها نسبت به عقیم سازی و واكسیناسیون این سگ ها اقدام گردد و بعد از مدتی نگهداری بحث رهاسازی سگ ها موضوعیت پیدا می كند.
مجیدی با عنایت به تصمیمات جلسه ی روز گذشته به توسعه فضای سبز این نقاهتگاه نیز اشاره نمود و از عدم استفاده پیمانكار تا اطلاع ثانوی آگاهی داد و اظهار داشت: از اقدامات تكمیلی كه در مركز نقاهتگاه مورد تایید مدیران قرار گرفت، سوژه افزایش فضای سبز در مجموعه مذكور با 500 اصله درخت چند ساله و ایجاد سایبان برای استراحت سگ های بدون صاحب است.
وی ادامه داد: همین طور برای تامین زیرساخت، آسفالت و تامین دسترسی به این مجموعه و نیز توسعه این مركز در بافت پیرامونی برای آزادسازی سگ های عقیم شده و واكسینه شده نیز تصمیماتی اتخاذ شد. ضمن اینكه بر طبق موضوعاتی كه مورد بحث قرار گرفت، مقرر شد تا اطلاع ثانوی این پروسه توسط نیروهای شركت ساماندهی صورت گیرد و از نیروی پیمانكار استفاده نشود و صرفا با بهره گیری از نیروهای داخلی خدمات شهری كار را پیش ببریم.
مجیدی اشاره كرد: از اقدامات میان مدت می توان به بهره گیری از خدمات مهندسی مشاور درباب این طرح اشاره نمود كه بطور میان مدت برنامه ریزی شد و با انتخاب مشاور و خدمات مشخص شرایط شهر تهران را برای ایجاد مراكزی متفاوت برای نگهداری سگ های عقیم شده بررسی نموده تا بعد از تعیین ظرفیت و نیاز مجموعه بتوانیم همكاری سایر مناطق شهرداری را در اختصاص زمین و ایجاد این مراكز همراه داشته باشیم.
بر طبق گزارش شهرنوشت، او همینطور از موعد 10 روزه در گام اول برای رفع نقصها موجود در نقاهتگاه كهریزك سخن به میان آورد و اظهار داشت: از دیگر شرایط و نواقصی كه مورد توجه قرار گرفت تكمیل 10 روزه اقدامات بهسازی است كه شركت ساماندهی در دست اقدام داشت. الان نیز اقدامات اجرایی در دستور كار قرار دارد و نیروهای خدماتی در این خصوص مشغول به كار شده اند تا ظرف 10 روز وضعیت مطلوب تری را در این مجموعه شاهد باشیم.
منبع:

5.0 / 5
4301
1398/05/30
22:19:53
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین