رئیس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است

رئیس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است به گزارش مركز املاك رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح خط ۷ مترو كه مقرر است فردا و با حضور شهردار تهران صورت گیرد، اظهار داشت: این خط از ایمنی لازم برخوردار می باشد و مشكلی در آن وجود ندارد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی در انتها یكصد و شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه راه شورا قرار داشتیم كه گزارشی كوتاه از اقدامات و عملكرد كمیسیون های تخصصی شورا توسط روسای این كمیسیون ها عرضه شد.
وی اضافه كرد: هر یك از كمیسیون ها گزارشی از آنچه كه بعنوان برنامه های خود ظرف دو سال قبل بود عرضه كردند و برنامه های آینده خویش را هم تشریح كردند. در ادامه، انتخابات ریاست شورا برگزار گردید كه ریاست شورا با ۱۸ رای و نایب رییس با ۱۷ رای و همینطور منشی ها با ۱۶ و ۱۴ رای انتخاب شدند و ثباتی در شورا بوجود آمد.
وی افزود: امیدواریم همین ثبات در مدیریت شهری هم ظرف سال های آینده حفظ شود تا شاهد انجام اقداماتی خوب و موثر باشیم. شورای شهر تهران در این دوره فعالیت قابل قبولی داشته و از فعالیت آن می توان دفاع كرد و تلاش كردیم تا همان وعده هایی را كه داده بودیم را عملی نماییم.
رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد آنچه كه بعنوان وعده به مردم شهر تهران داده شده و كوشش برای عمل به آنها انجام شده، اظهار داشت: برای مثال ما به شفافیت بیشتر وعده داده بودیم كه دیدید برای این مورد اقدامات بسیار خوبی انجام شد و امروز مردم به خوبی می دانند در شورا چه می گذرد.
وی در پاسخ به سوالی در مورد حفظ هیات رئیسه كه صرفا با هدف حفظ ثبات بوده یا اقدامی سیاسی بوده است، اظهار داشت: شورا سیاستی نداشته باشد اما همدلی و انسجام بین اعضا وجود داشته باشد كه هم به نفع شوراست و هم باید الگوی سایر شهرها باشد.
وی در مورد سه رای سفید در انتخابات ریاست شورای شهر تهران هم اظهار داشت: من نمی دانم آن سه نفر چه كسانی بودند؟ اما تلاش می كنم بگونه ای رفتار كنم كه این سه رای سفید هم در آینده تغییر كند.
هاشمی در تشریح اولویت های شورای شهر تهران در سومین سال از فعالیت خود، اظهار داشت: بحث آلودگی هوا و ترافیك و معضلات اجتماعی از درخواست های شهروندان است كه تلاش می نماییم این موضوعات را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.
وی در پاسخ به سوالی درمورد سفر خود به شهر ارومچی در غرب چین اظهار داشت: در آنجا اقدام مثبتی در حوزه واگن سازی و خطوط بی آر تی در جریان است كه من برای بازدید به آنجا رفته بودم. در آنجا ۷ خط مترو به ظرفیت سه میلیون نفر ایجاد می شود كه سفر من هم سفری كاری برای برخی همكاری ها در آینده بود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران در مورد محكومیت ناهید خداكرمی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران هم اظهار داشت: این حكم هنوز قطعی نشده و ما با دستگاه قضایی رایزنی خواهیم كرد تا تخفیف بیشتری برای ایشان اعمال شود.
وی در مورد افتتاح خط ۷ مترو تهران هم اظهار داشت: این خط از ایمنی لازم برخوردار می باشد و من فردا در مراسم افتتاح آن حضور پیدا خواهم كرد.1398/06/03
15:25:34
5.0 / 5
4339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین