وزش باد شدید در تهران

وزش باد شدید در تهران مركز املاك: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، وزش باد شدید طی برخی ساعات امروز (4 مهر)، كاهش كیفیت هوا و برقراری جوی غبار آلود در بعضی مناطق را به دنبال دارد.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان داده است كه طی بامداد امروز (۴ مهر) با افزایش تردد خودرو ها و حاكمیت جو آرام، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم گردد و وضعیت كیفیت هوای برخی مناطق در شرایط نامطلوب خصوصاً برای گروه های حساس قرار گیرد.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و افزایش سرعت باد، پراكندگی آلاینده ها و بهبود نسبی كیفیت هوا دور از انتظار نیست همین طور وزش باد شدید در بعضی ساعات امروز (۴ مهر) گسیل گرد و خاك در مناطق مستعد را به دنبال دارد و انتظار می رود كه در این نواحی شاهد كاهش كیفیت هوا و برقراری جو غبار آلود باشیم.

كاهش میزان ناپایداری جوی طی امشب همزمان با ساعات اوج ترافیك، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها خصوصاً در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

با تداوم این شرایط جوی تا اولین ساعات فردا (۵ مهر)، افزایش نسبی در غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا خصوصاً برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت پیش بینی می شود. همین طور در طول روز با تابش خورشید و افزایش دما احتمال شكل گیری آلاینده ازن و افزایش غلظت آن در ساعات بعد ازظهر وجود دارد ولی با عنایت به شرایط جوی از حد مجاز فراتر نمی رود.

در اواخر وقت فردا نیز با افزایش حجم ترافیك غلظت آلاینده ها افزوده می شود و كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۶۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/07/04
20:55:02
5.0 / 5
4311
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین