رضایی كوچی به مهر خبر داد؛

شكایت مجلس از وزارت راه و شهرسازی، زمین های دولتی راواگذار نمی كنند

شكایت مجلس از وزارت راه و شهرسازی، زمین های دولتی راواگذار نمی كنند به گزارش مركز املاك رئیس كمیسیون عمران از دو شكایت مجلس از دولت به علت عدم واگذاری زمین های دولتی و عدم ورود جدی به نوسازی بافت های فرسوده اطلاع داد.محمدرضا رضایی كوچی در گفتگو با خبرنگار مهر از دو شكایت كمیسیون عمران از دولت در زمینه مسكن اطلاع داد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت راه و شهرسازی در زمینه واگذاری زمین های دولتی و بازسازی بافت های فرسوده، ورود جدی نداشته است كه اگر این اقدام انجام می شد، قیمت مسكن بیشتر از ۲۰ درصد كاهش می یافت.
رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گزارشی را طبق ماده ۲۳۵ آیین نامه داخلی در مورد عملكرد دستگاه هایی كه همكاری لازم را با وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری زمین های دولتی نداشته اند، تهیه كرده ایم كه به صحن علنی مجلس عرضه خواهد شد.
رضایی كوچی اضافه كرد: علاوه بر این، گزارش دیگری طبق ماده ۲۳۵ آیین نامه داخلی از عملكرد وزارت راه و شهرسازی در نوسازی بافت های فرسوده تهیه كرده ایم كه این گزارش هم بزودی در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، طبق ماده ۲۳۵ آیین نامه داخلی مجلس، نمایندگان می توانند از تخلفات و عملكرد دستگاه های اجرایی به قوه قضائیه شكایت كنند.

1398/07/10
16:21:22
5.0 / 5
4049
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین