رئیس كمیسیون اصل ۹۰:

خلبان در پرونده سقوط هواپیمای تهران یاسوج مقصر نبوده است

خلبان در پرونده سقوط هواپیمای تهران یاسوج مقصر نبوده است به گزارش مركز املاك رئیس كمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: قبلا گفته می شد كه خلبان مقصر سوانح هوایی بوده به خصوص وقتی خلبان به رحمت خدا می رفت اما در پرونده سقوط هواپیمای تهران-یاسوج مشخص شد كه خلبان مقصر نبوده است.



به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، داوود محمدی شب گذشته در برنامه تلویزیون فرمول یك شبكه سیما كه با اجرای سید علی ضیاء به صورت زنده پخش می شد، درباره پرونده سقوط هواپیمای تهران یاسوج گفت: ما در این خصوص فقط ۲۵ جلسه تخصصی داشتیم و وزیر راه و شهرسازی را خواستیم، از كارشناسان خبره كمك كردیم، از بیرون كسانی را آوردیم و ابعاد سوژه را بررسی كردیم. این پرونده در شرف اعلام در صحن علنی مجلس و ارجاع به دستگاه قضایی است.
رئیس كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش كه چرا با گذشت دو سال هنوز این پرونده جمع بندی نشده؟ اظهار داشت: مداركی باید به فرانسه ارسال می شد و هنوز به جمع بندی نرسیده ایم و نتوانسته ایم بگوییم مقصر كیست. قدیم همیشه می گفتند خلبان كه به رحمت خدا رفته مقصر است، اما این دفعه كمیسیون وارد شده و مته به خشخاش گذاشته و جزئیات را بررسی می كند. به نظر ما فقط خلبان مقصر نیست و عوامل دیگری هم دخالت داشتند.


منبع:

1398/08/02
19:05:59
5.0 / 5
4485
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین