معاون سازمان راهداری:

سهمیه ناوگان بین شهری متناسب با میزان پیمایش قابل افزایش است

سهمیه ناوگان بین شهری متناسب با میزان پیمایش قابل افزایش است مركز املاك: معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده از اختصاص سهمیه ماهانه ۴۵۰ لیتری تاكسی های بین شهری دوگانه سوز و ۷۵۰ لیتری تك سوز تا اول آذر اطلاع داد.به گزارش مركز املاك به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مهران قربانی اظهار داشت: سهمیه سواری های كرایه عمومی بین شهری با پلاك «ع» ماهانه ۷۵۰ لیتر برای ناوگان تك سوز و ۴۵۰ لیتر برای ناوگان دوگانه سوز اختصاص یافت.
وی با بیان این خبر اضافه كرد: سهمیه روزهای باقی مانده آبان ماه و همینطور آذرماه این ناوگان تا ابتدای آذرماه امسال در كارت سوخت آنها شارژ می شود.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان كرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ایام اخیر مبحث سهمیه سوخت ناوگان سواری عمومی بین شهری را در كمیته بررسی موارد خاص وزارت كشور پیگیری كرد و این مصوبه دریافت شد.
عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینكه این سهمیه پایه است، افزود: با عنایت به پیمایشی كه سواری های عمومی بین شهری خواهند داشت متناسب با این پیمایش سهمیه نهایی سوخت این ناوگان در كارت سوخت آنها شارژ می شود.
قربانی تاكید كرد: سیاست بر این است كه سواری كرایه عمومی بین شهری و وانت ها برپایه پیمایش واقعی سهمیه نهایی سوخت دریافت نمایند.
وی اضافه كرد: اگر خودرویی از ناوگان سواری كرایه واقعاً پیمایش داشته باشد و مسافر جابه جا كند و احتیاج به سوخت بیشتری داشته باشد اساسا متناسب با این پیمایش سوخت بیشتری هم به آن اختصاص می یابد.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان كرد: فعلاً این ۷۵۰ لیتر برای سواری های كرایه بین شهری تك سوز و سهمیه ۴۵۰ لیتر برای ناوگان دوگانه سوز اختصاص می یابد و تلاش می نماییم از ماه آینده با هماهنگی های انجمن صنفی مقدمات نصب پیمایش سنج ها بر روی این ناوگان فراهم گردد.


منبع:

1398/08/27
13:00:31
5.0 / 5
3875
تگهای خبر: حمل و نقل جاده ای
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین