سفارش های شركت كنترل كیفیت هوای تهران هنگام آلودگی هوا

سفارش های شركت كنترل كیفیت هوای تهران هنگام آلودگی هوا مركز املاك: در شرایطی كه امروز (9 آذرماه) میانگین كیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، شركت كنترل كیفیت هوای تهران به مبتلایان به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و كودكان سفارش می كند كه فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را كاهش دهند.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا كیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس از شاخص ۱۰۱ تا ۱۵۰ تعریف می شود و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۳ و ناسالم برای گروه های حساس بود و الان این شاخص ۱۴۸ است.

در شرایطی كه برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوا در ساعت ۱۱ امروز (۹ آذرماه) كیفیت هوا در ایستگاه های سوهانك (منطقه ۱)، شریف (منطقه ۲)، پاسداران (منطقه ۳)، دانشگاه علم و صنعت (منطقه ۴)، تربیت مدرس و دانشگاه تهران (منطقه ۶)، شهرداری منطقه ۱۰، پارك رازی و شهرداری منطقه ۱۱، میدان امام خمینی (منطقه ۱۲)، پیروزی (منطقه ۱۳)، پارك شكوفه (منطقه ۱۴)، شادآباد و پارك قائم (منطقه ۱۸)، شهر ری (منطقه ۲۰)، شهرداری منطقه ۲۱، شهرك چشمه و شهرداری منطقه ۲۲ در شرایط ناسالم برای همه گروه هاست یعنی بین ۱۵۱ تا ۲۰۰ قرار دارد به افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و كودكان سفارش می شود از انجام فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب كنند. افراد دیگر نیز باید فعالیتهای طولانی یا سنگین خارج از منزل را كاهش دهند.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل است كه افراد بطور متناوب طی چندین ساعت انجام می دهند و سبب می شود كه نفس كشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی باشد مثل كار كردن در باغچه در طول روز. فعالیت سنگین نیز عبارت است از هرگونه فعالیت شدید خارج از منزل كه سبب می شود نفس كشیدن به سختی صورت گیرد مانند دویدن.

منبع:

5.0 / 5
4591
1398/09/09
23:07:40
تگهای خبر: شركت , شهرداری , كیفیت , منزل
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین