مدیركل راه و شهرسازی شرق استان سمنان:

48 درصد راه های استان سمنان در شاهرود و میامی استقرار دارد

48 درصد راه های استان سمنان در شاهرود و میامی استقرار دارد به گزارش مركز املاك مدیركل راه و شهرسازی شرق استان سمنان با اشاره به استقرار ۴۸ درصد راه های استان در شاهرود و میامی اظهار داشت: در مسافرت دوم رئیس جمهور ۱۹۱ میلیارد تومان اعتبار به این اداره كل ابلاغ گردید.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، امیر عمیدی ظهر آدینه در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شاهرود به میزبانی مصلا مدرسه قلعه این شهر بابیان اینكه ۹اكیپ برای طرح زمستانه در سطح گردنه های حوزه شرق استان سمنان مستقر است، اظهار داشت: ۵۷ دستگاه خودرو سبك و سنگین و ماشین آلات راهداری در طول این ۵۳ درصد وسعت راه های شرق استان سمنان وجود دارد.
وی بابیان اینكه ۴۸ درصد راه های استان در شاهرود و میامی واقع شده است، اضافه كرد: ۷۸ نیروی انسانی برای طرح زمستانه عهده دار نگهداری از این راه ها در شرق استان سمنان هستند.
روكش آسفالت ۴۰ كیلومتر از طریق های شرق استان
مدیركل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بابیان اینكه راه ها تأثیرگذارترین بخش در حوزه اقتصادی می باشد، اظهار داشت: بر این اساس سال قبل روكش آسفالت ۴۰ كیلومتر از طریق های شرق استان انجام و یك هزار و ۵۰۰ تن آسفالت در لكه گیری مورد استفاده قرار گرفت.
عمیدی بابیان اینكه در طرح ابرار می بایست دو هزار كیلومتر از طریق های روستایی تا آخر امسال به بهره برداری برسند، خاطرنشان كرد: این عملیات در بی ارجمند بعنوان آغاز طرح ابرار برای شرق استان به طول حدود هشت كیلومتر در دست اجرا قرار دارد كه آماده اجرای روكش آسفالت است و برای روستاهای بالای ۵۰ خانوار اجرایی می شود.
وی بابیان اینكه پنج نقطه حادثه خیز در شرق استان سمنان وجود دارد، اضافه كرد: رفع نقطه حادثه خیز عباس آباد- كاهك در دور سفر اول رئیس جمهور به تصویب رسید كه ۳۰ كیلومتر در برنامه اجرایی قرار دارد و از این مقدار هفت كیلومتر به بهره برداری رسید كه برای ایمن سازی مسیر زائرین امام رضا (ع) ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
۱۰ نفر در تقاطع مجن جان خویش را از دست دادند
مدیركل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بابیان اینكه تابحال در تقاطع مجن ۱۰ نفر جان خویش را از دست دادند، اظهار داشت: برای رفع این نقطه حادثه خیز ۳۱ میلیارد تومان قرارداد منعقد شد كه با حضور استاندار و مقام عالی وزارت به بهره برداری می رسد.
عمیدی با اشاره به اینكه نقطه حادثه خیز دیگر مسیر بزرگراه شاهرود_آزادشهر است، خاطرنشان كرد: قطعه چهارم این طرح با مبلغ ۳۵ میلیارد تومان در دست مناقصه است كه پیش از عید كلنگ زنی آن انجام می شود.
وی بابیان اینكه در مسافرت دوم رئیس جمهور ۱۹۱ میلیارد تومان اعتبار به راه و شهرسازی شرق استان سمنان ابلاغ گردید، اضافه كرد: پروژه شاهرود_طرود مورد تقاضای مردم به طول ۱۲۵ كیلومتر در دست اقدام قرار دارد كه برای سال جاری ۳۵ میلیارد تومان اعتبار خواهد داشت.
مدیركل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بابیان اینكه مسكن مهر یكی از دغدغه های مهم این حوزه است، افزود: تابحال ۲۷۴و احد مسكن مهر تكمیل و ۳۴و احد دیگر تا آخر سال تكمیل می شود كه باید گفت با تكمیل واحدهای فاقد مشكل حقوقی جشن آخر مسكن مهر را خواهیم گرفت.

1398/09/30
13:27:24
5.0 / 5
4226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین