مدیرعامل سابق شهر فرودگاهی امام خبر داد؛

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه مركز املاك: مدیرعامل سابق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از برقراری پروازهای داخلی در این مجموعه در ماه بهمن آگاهی داد.به گزارش مركز املاك به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی رستمی، مدیرعامل سابق شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) كه امروز جای خودرا محمد مهدی كربلایی داد، در مراسم تكریم و معارفه مدیرعامل جدید، با ارائه گزارشی از عملكرد این مجموعه در دو سال قبل مدیریت خود اظهار داشت: امسال ترمینال سلام با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید. هم اكنون ۵ ایرلاین در این ترمینال فعال بوده و روزانه ۷ پرواز از ترمینال سلام انجام می شود.
وی افزود: برمبنای برنامه ریزی صورت گرفته، تعداد پروازهای ترمینال سلام تا عید نوروز به ۱۵ پرواز در روز خواهد رسید و بعد از عید نیز شاهد یك پرواز در هر ساعت خواهیم بود.
رستمی با اشاره به افتتاح منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: شهر فرودگاهی قبل از این فقط یك فرودگاه بود اما با تكمیل ساختمان های نیمه تمام مانند ساختمان اداری منطقه آزاد، گمرك و انبارها، همزمان با ترمینال سلام، منطقه آزاد به افتتاح رسید.
وی با اشاره به جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد شهر فرودگاهی اضافه كرد: ۹۰ سرمایه گذار داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی كردند و همكاری با قسمتی از این سرمایه گذاران در مراحل عقد قرارداد است.
رستمی افزود: حالا نزدیك به ۵۰ شركت در حوزه های بازرگانی و تجاری در منطقه آزاد ثبت شده و یا در حال ثبت است.
مدیرعامل پیشین شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به تكمیل شبكه پروازی این مجموعه اظهار داشت: با شروع به كار ترمینال سلام و بهره برداری از طرح توسعه ترمینال یك، بستر پروازهای داخلی در شهر فرودگاهی فراهم شده و از بهمن ماه شاهد برقراری پروازهای داخلی خواهیم بود.
وی افزود: در سال ۹۷ سطح رضایتمندی مسافران از خدمات فرودگاه ۵۵ درصد بود كه حالا این سطح به هفتاد درصد رسیده است.


منبع:

1398/10/02
20:12:47
5.0 / 5
4033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین