یك مسوول در استانداری چهارمحال و بختیاری تاكید كرد

برون سپاری فعالیت شهرداری ها

برون سپاری فعالیت شهرداری ها به گزارش مركز املاك مدیر كل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: شهرداری های استان نسبت به برون سپاری برخی فعالیت های خود اقدام نمایند.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، یوسف اسلامی باباحیدری روز دوشنبه در آئین معارفه شهردار جدید بن چهارمحال و بختیاری تصریح كرد: شهرداران استان برخی فعالیت های قابل واگذاری به بخش خصوصی را برون سپاری كنند.
وی اضافه كرد: ارتقای كمی و كیفی در خدمات رسانی به شهروندان، كاهش هزینه ها و سرعت بخشی به روند اجرایی امور از مهمترین مزیت های برون سپاری بعضی از فعالیت های شهرداری ها به بخش خصوصی به حساب می آید.
اسلامی باباحیدری تصیرح كرد: شهرداران موظفند برپایه برنامه های تدوین شده منطبق با اسناد بالادستی كوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت فعالیت كنند.
وی خاطرنشان كرد: تسریع در روند توسعه ای بخش های مختلف شهرها نیازمند همكاری مطلوب بین شهرداری، دستگاه های اجرایی و شهروندان است.
فرماندار شهرستان بن هم اظهار داشت: از سال 1392 تا نیمه نخست امسال 59 میلیارد و 50 میلیون ریال اعتبار مستقیم و دو دستگاه خودرو سنگین از جانب دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری به شهرداری بن اختصاص یافت.
كمال اكبریان چالش تری اظهار نمود: از این میزان 7 میلیارد و 40 میلیون ریال در قالب قیر مجانی به شهرداری بن اختصاص پیدا كرد.
وی اضافه كرد: در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید 20 میلیارد ریال هم از محل اعتبارات شهرستان بن و مدیریت بحران به شهرداری تخصیص یافت.
اكبریان چالش تری تصریح كرد: شهردار جدید بن باید با مشاركت و همراهی شورای اسلامی و شهروندان و همینطور با برنامه ریزی دقیق به منظور پیشبرد اهداف توسعه ای این شهر اقدام نماید.
در این مراسم سیروس حاتمی بعنوان شهردار جدید بن معرفی و از زحمات محمود نادری شهردار سابق و سعید امانی سرپرست شهرداری قدردانی گردید.
سیروس حاتمی پیش از این بعنوان شهردار نقنه شهرستان بروجن مشغول به فعالیت بود.
شهرستان بن در 20كیلومتری مركز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و جمعیت شهر بن بعنوان مركز استان نزدیك 15هزار نفر است.

 

1396/10/25
17:01:02
5.0 / 5
4576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین