خون مطهر شهید سلیمانی و یارانش فتنه های استكبار را خنثی كرد

خون مطهر شهید سلیمانی و یارانش فتنه های استكبار را خنثی كرد مركز املاك: رئیس سازمان مدیریت بحران كشور اظهار داشت كه خون مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش سبب خنثی شدن فتنه های اخیر دشمنان و استكبار جهانی در كشورهای منطقه و خصوصاً ایران و عراق شد.


اسماعیل نجار كه به همراه خانواده اش در مراسم خاكسپاری پیكر سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت شركت كرده بود، در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در دورانی كه استاندار كرمان بودم رابطه صمیمانه ای میان ما و سردار سلیمانی شكل گرفت و من ایشان را بعنوان فردی شجاع و ولایت مدار به معنای واقعی كلمه، عاطفی و مومن و نمونه شناختم. بعد از آن نیز ایشان با حضور در كشورهای عراق و سوریه و مبارزه جانانه با داعش و تروریست ها نشان داد كه شایسته ترین عنوان برای دریافت نشان «ذوالفقار» بود كه بعد از انقلاب اسلامی برای اولین بار از طرف رهبر معظم انقلاب به ایشان اعطا شد.
وی با اشاره به اینكه عزتی كه حاج قاسم سلیمانی دارد عزتی است كه خدا به او داده، اظهار داشت: ببنید كه این چند روز در عراق و خوزستان، خراسان رضوی، تهران و دیگر شهرها مردم چگونه سوگ وار سردار محبوب و عزیز خود بوده است به شكلی كه مورد مشابهی از چنین سوگواری برای یك سردار را نمی توان به یاد آورد.
رئیس سازمان مدیریت بحران كشور در ادامه با تاكید بر اینكه هدف سردار قاسم سلیمانی، حفظ امنیت و آرامش و آسایش تمام مردم ایران بود، اظهار داشت: ایشان همچون خورشیدی بود كه نورش همگان را متاثر می كرد واز این رو باید بگویم كه حاج قاسم سلیمانی مردی متعلق به تمام مردم ایران و حامی مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان بود.
نجار با اشاره به وقایع رخ داده در ایران و برخی از كشورهای منطقه همچون عراق اظهار نمود: شیطنت های استكبار جهانی در ماه های اخیر و بعد از ماجرای افزایش قیمت بنزین و نیز فتنه های رخ داده در عراق و منطقه، برنامه ریزی استكبار بود و دیدید كه چطور خون مطهر این سردار سپهبد والا مقام این فتنه ها را خنثی كرده و سبب وحدت بیشتر بین دو كشور ایران و عراق و انسجام و وحدت بیشتر مردم ایران شد. شهید سپهبد سلیمانی حتی با شهادتشان نیز منشاء خیر و بركت شد.
نجار با اشاره به اینكه آمریكایی های تروریسم خیلی زودتر از آنچه كه فكرش را بكنند پاسخ اقدام وقیحانه و تروریستی خودرا دریافت خواهند كرد، اظهار داشت: امیدوارم كه روح سرباز والا مقام و همرزمان شهیدش همچون شهید ابومهدی المهندس با شهدای كربلا و دوده (ع) محشور شوند.
منبع:

1398/10/16
22:56:22
5.0 / 5
4184
تگهای خبر: استان , افزایش قیمت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین