رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران خبر داد

شناسایی آرامستان جدید در تهران

شناسایی آرامستان جدید در تهران مركز املاك: رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران از جانمایی آرامستان جدید در پایتخت آگاهی داد.


ناهید خداكرمی در گفت و گو با ایسنا، در مورد جانمایی آرامستان جدید در پایتخت با اشاره به اینكه بحث دفن اموات در كلانشهری به مانند تهران كه جمعیتش در مرز ۱۰ میلیون نفر است؛ یك لزوم است، اظهار داشت: مدیریت شهری به این نتیجه رسیده است كه باتوجه به ظرفیت باقی مانده در بهشت زهرا(س)، پیش از آنكه به وضعیت بحرانی درباب محل دفن اموات برسیم و مجبور نشویم در دقیقه نود در مورد دفن اموات تصمیم گیری كنیم؛ می بایست مطالعات برای مكان یابی یك گورستان جدید در تهران آغاز شود.
وی با اشاره به اینكه مطالعات برای مكان یابی گورستان جدید پایتخت شروع شده و این مساله در یك كارگروه در حال پیگیری است، اضافه كرد: یكی از ایده ها این است كه باتوجه به وسعت تهران یك گورستان كافی نیست و در مورد ایجاد چند آرامستان در تهران بحث شده كه این پیشنهاد نیز در حال بررسی است.
خداكرمی با اشاره به اینكه نمی توان پیش از اتمام مطالعات امكان سنجی، در مورد محل احتمالی گورستان جدید پایتخت صحبت كرد، افزود: كارشناسان به دنبال شناسایی مكان آرامستان جدید در پایتخت هستند و مطالعات امكان سنجی و مكان یابی در حال انجام می باشد.
وی اشاره كرد: باید مطالعات ایجاد آرامستان جدید پایتخت در شورا بررسی و مصوب شود و پس از آن كارهای زیرساختی برای ایجاد آرامستان جدید آغاز شود.
منبع:

1398/10/27
15:44:56
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: جمعیت , كارگر , كلانشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین