مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین:

یك هزار مسكن روستایی استان قزوین در دهه فجر سند دار می شود

یك هزار مسكن روستایی استان قزوین در دهه فجر سند دار می شود به گزارش مركز املاك مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار داشت: در روزهای دهه مبارك فجر اسناد رسمی یك هزار واحد مسكونی روستایی در استان قزوین به صاحبان آنها اهدا می شود.


اصغر گونجی در حاشیه واگذاری ۱۵ واحد مسكونی به افراد كم درآمد در قزوین در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: در جهت تأمین مسكن برای افراد كم درآمد به زودی ساخت ۸۰ واحد دیگر در شهرك مینودر قزوین آغاز خواهد شد. وی بیان نمود: برای ساخت ۱۵ واحد مسكونی در منطقه غیاث آباد قزوین بیشتر از ۷ میلیارد تومان هزینه شده اما با شش میلیارد تومان آنرا واگذار كرده ایم كه بیشترین هزینه آنرا هم تسهیلات داده ایم و آورده افراد حدود ۵۰ میلیون تومان بوده است.
گونجی از همكاری اداره راه و شهرسازی و شهرداری قزوین در تأمین زمین این مجموعه هم تشكر كرد و اضافه كرد: این واحدها از قرار هر مترمربع دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ساخته شده است. گونجی با اشاره به برنامه های افتتاح پروژه های عمرانی در روزهای دهه فجر هم اظهار داشت: در این ایام طرح هادی در ۲۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان افتتاح می گردد.
وی بیان نمود: ساخت و واگذاری ۶۱۶ واحد مسكن روستایی، بهسازی ۴۸۶ واحد مسكونی روستایی و بازسازی ۱۲۹ واحد دیگر از طرح هایی است كه در دهه فجر سال جاری انجام می شود. مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین خاطرنشان كرد: برای بهسازی این واحدها بیشتر از ۱۹ میلیارد تومان و بهسازی آنها هم ۶ میلیارد تومان اعتبار پیشبینی شده است.
گونجی در مورد اهدای سند روستایی هم تصریح كرد: در روزهای دهه مبارك فجر اسناد یك هزار واحد مسكونی توسط بنیاد مسكن استان قزوین به صاحبان آنها اهدا خواهد شد.


5.0 / 5
4592
1398/11/14
13:32:13
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین