مدیرعامل هما در مراسم ورود اولین ATR به كلاله:

سیاست وزارت راه برقراری عدالت جغرافیایی در حمل و نقل هوایی است

سیاست وزارت راه برقراری عدالت جغرافیایی در حمل و نقل هوایی است مركز املاك: مدیرعامل ایران ایر از برقراری پرواز برنامه ای تهران ـ كلاله با هواپیمای برجامی ای تی آر در جهت اجرای سیاست عدالت جغرافیایی وزارت راه و شهرسازی در حمل و نقل هوایی اطلاع داد.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، فرزانه شرفبافی در مراسم ورود اولین هواپیمای ای تی آر به فرودگاه كلاله در استان گلستان كه پیش از ظهر روز گذشته برگزار شد، اظهار داشت: سایر شركت های هوایپیمایی پیش از هما در این فرودگاه حضور داشتند اما ایران ایر امروز به یاری هواپیماهای ATR۷۲-۶۰۰ خود كه بعد از برجام به ناوگانش اضافه شده، حضوری متفاوت در این شهرستان خواهد داشت.
وی ادامه داد: سیاست وزارت راه و شهرسازی برقراری عدالت جغرافیایی در حمل و نقل هوایی است و ما بر این اساس به نقاط كم برخوردار پرواز خواهیم كرد. چنانچه تقاضای سفر هوایی از تهران به این مقصد وجود داشته باشد، برای این پرواز برنامه ریزی دائمی صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) اضافه كرد: درخواست هایی برای مسیر كلاله ـ زاهدان و بندرعباس - زاهدان - كلاله دریافت كرده ایم كه بطور قطع بررسی كارشناسی بر روی این مسیرها صورت خواهد گرفت.
همچنین به گزارش مركز املاك به نقل از مهر به نقل از استانداری گلستان، در این مراسم رحمت الله مه آبادی مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار نمود: یكی از دلایل تأخیر پروازها به این فرودگاه تحریم های فعلی است كه امیدواریم از این به بعد این پروازها به صورت مستمر از این فرودگاه برقرار شود.

1396/10/29
19:17:40
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: استان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین