با اشاره به آغاز ثبت نام از كاندیداهای شورای شهر مطرح شد؛

شماره حساب بانكی و سیمكارت شخصی دو مسیر احراز هویت نامزدها

شماره حساب بانكی و سیمكارت شخصی دو مسیر احراز هویت نامزدها مرکز املاک: رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور ضمن تشریح مراحل ثبت نام انتخابات شوراهای شهر، اصرار کرد افراد نیازی به مراجعه به فرمانداری ها ندارند.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، امیر شجاعان در مصاحبه با برنامه "رویداد" درباب نحوه ثبت نام الکترونیک داوطلبان شورای شهر درباب اینکه ثبت نام باید روی گوشیهای هوشمند صورت گیرد، اظهار داشت: گوشیها باید سیستم عامل اندروید به روز داشته باشند.
وی روش دوم را استفاده از کامپیوتر شخصی عنوان نمود و اضافه کرد: در هر دو حالت، فرد عملا باید یک شماره موبایل به نام خود داشته باشد و ما نخستین کنترل را روی شماره ملی و موبایل صورت می دهیم.

شجاعان افزود: در وهله بعد، بایستی یک شماره کارت بانکی متعلق به فرد داوطلب ارائه شود و ما از مسیر بانک کشور احراز هویت انجام می دهیم.

وی با اعلان اینکه افراد باید سوالات روی پرسشنامه را نیز تکمیل کنند، اظهار داشت: ثبت نام اولیه به افراد تعلق می گیرد که قسمتی از بررسی ها بصورت اینترنتی اتفاق می افتد و در این راه مدارک فرد با مراجع صادره کنترل می گردد.

شجاعان اختتام خدمت، مدرک تحصیلی یا جانبازی و... را همچون این اطلاعات دانست و اضافه کرد: بعد از دقایقی پاسخی ارسال می نماییم در خصوص اینکه اطلاعات فرد درست بوده است یا خیر که اگر اشکالی موجود باشد، اطلاعات به فرد باز گردانده شده تا مشکل آن رفع گردد.

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک در وزارت کشور افزود: بعد از اختتام این مراحل، در کارتابل فرمانداریِ حوزه انتخابیه، اطلاعاتی مندرج می شود و دیگر نیازی به حضور ثبت نام کنندگان نخواهد بود.

شجاعان اضافه کرد: در نهایت پیغامی ارسال می شود که نشان از قطعی شدن ثبت نام بوده و به مفهوم احراز هویت افراد نیست و افراد باید برای فرایندهای بعدی منتظر باشند.

وی اظهار داشت: همین طور عزیزان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، با پرداخت هزینه هر دفتر مبادرت به ثبت نام می کنند و دیگر نیازی نیست شماره موبایل یا کارت بانکی به نام خود فرد باشد چونکه فرد بصورت فیزیکی حضور دارد.

شجاعان اظهار داشت: سفارش می نماییم افراد به هیچ عنوان به فرمانداری مراجعه نکنند تا ثبت نام در فرایندی سلامت تکمیل گردد.
منبع:

1399/12/21
00:56:29
0.0 / 5
730
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین