مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه:

روابط عمومی بازوی توانمند مشورتی و مدیریتی در ارتقاء هر سازمان است

روابط عمومی بازوی توانمند مشورتی و مدیریتی در ارتقاء هر سازمان است به گزارش مرکز املاک مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی، بخصوص همکاران مدیریت ارتباطات و امور بین الملل این شرکت تبریک گفت.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، علی عبداله پور در اینباره اضافه کرد: روابط عمومی بعنوان آیینه تمام نمای انتظارات مردم از سازمان ها و شرکت ها عمل می کند که مبین اهمیت و نقش والای این حرفه در دنیای ارتباطات است.
این روز بهانه ای است که به یاد آوریم پیشرفت و توسعه یک جامعه بیشتر از همه در گرو سازوکارهایی چون توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت عمومی و پاسخگو بودن است و روابط عمومی بعنوان یک سامانه مشورتی و یکی از عناصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی و شرکتی باید آنرا محقق کند.
وی ضمن اشاره به این که مأموریت انجام این مهم در هر مجموعه جزء وظایف اصلی روابط عمومی است، خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومی شهر زیرزمینی باتوجه به حجم مخاطبانی که روزانه از آن استفاده می نمایند، کار گسترده ای است چونکه انتقال پیام و اطلاعات میان این حجم از افراد، با گستردگی خطوط و تعداد ایستگاه های متروی تهران، وظایف روابط عمومی را بیشتر می کند.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه؛ عبداله پور اظهار داشت: روابط عمومی تنها نه بعنوان یک اداره تشریفاتی و اجرایی، بلکه بعنوان بازوی توانمند مشورتی و مدیریتی و عنصری مهم در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان و شرکت، جایگاه ویژه ای دارد و بعنوان پل ارتباطی با افکارعمومی و همینطور ارتباط مدیران و کارکنان عمل می کند.
منبع:

1400/02/27
22:43:42
0.0 / 5
461
تگهای خبر: بهره برداری , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین