یك عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

جای خالی سیاری از خدمات مهم مدیریت شهری در گزارش تحویل و تحول شهرداری

جای خالی سیاری از خدمات مهم مدیریت شهری در گزارش تحویل و تحول شهرداری به گزارش مرکز املاک یک عضو شورای شهر تهران اشاره کرد: جای خیلی از خدمات مهم مدیریت شهری در گزارش تحویل و تحول شهردار تهران خالی است.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در دویست و نود و نهمین جلسه شورا و بعد از ارائه گزارش شهردار تهران درباب سند تحویل و تحول اظهار داشت: همانطور که همکاران اشاره کردن جای خیلی از خدمات مهم خالی است نظیر خیابان کامل و تی او دی خالی است.
وی ادامه داد: آقای هاشمی شما در ابتدای دوره نکته ای را اشاره داشتید که مترو خیلی فعالیتی نداشته و بسیاری از این حرف برداشت اشتباه کردند و هنوز هم به آن استناد می کنند. تا شهریورماه سال ۹۶ بالغ بر۲۰۵ کیلومتر مترو به بهره برداری رسید که تا اختتام تیر ماه این رقم به ۲۴۶ کیلومتر خواهد رسید. یعنی در این دوره نزدیک به ۴۰ کیلومتر مترو اضافه می شود و ۱۵ درصد مسیر ها در این دوره تولید شده و به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: ۳۲ ایستگاه از ۱۴۲ ایستگاه در این دوره افتتاح شده یعنی ۲۲ درصد ایستگاه های مترو در این دوره به بهربرداری رسیده است که از این حیث اولویت اول شورای پنجم مسئله توسعه حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا بوده و بسیار جای تشکر دارد و باید به عزیزان فعال در کمترو و حمل و نقل عمومی خسته نباشید گفت و تلاش پرسنل شهرداری نیز جای تقدیر و تشکر دارد.
علیخانی اشاره کرد: در دوره پنجم در توسعه مترو نسبت به بحث بزرگراهی ۵ برابر افزایش اعتبار داشتیم که از دستاورد های خوب این دوره است. امیدواریم در کنار این موارد بحث تی او دی و خیابان کامل نیز در گزارش تکمیلی مد نظر قرار گیرد.




منبع:

1400/03/12
12:10:41
0.0 / 5
375
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین