استاندار تهران عنوان كرد

تست کرونا زیر پوشش بیمه ها قرار گرفت

تست کرونا زیر پوشش بیمه ها قرار گرفت به گزارش مرکز املاک استاندار تهران از زیر پوشش قرار گرفتن تست کرونا توسط سازمان های بیمه گر اطلاع داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران ضمن تبریک روز پزشک اظهار داشت: پزشکان در شرایط سختی بیشتر از ۵۵۰ روز است که تمام ظرفیت و توان خویش را بکار گرفتند تا سلامتی و آرامش را به مردم بازگردانند که باید از همه آنها قدردانی نماییم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعین سلامت، مدافعین حرم و شهیدان دولت رجایی و باهنر اظهار داشت: سازمان جهانی بهداشت سفارش ای دارد که بحث سلامت بحث یک وزارت خانه و دستگاه نیست و در ارتباط با همه ارکان حاکمیت است که تمام ارکان باید برای ارتقاء و حفظ سلامت همکاری داشته باشند.
وی افزود: نیروی انتظامی از بدو شیوع این بیماری تا به امروز همه ظرفیت خویش را بکار گرفته و شبانه روزی نسبت به کنترل ترددها اقدام نموده است. از طرفی باید از همکاری اصناف که همیشه خود پیشقدم شده اند، قدردانی نماییم.
وی تصریح کرد: آمار و ارقام نشان داد پس از ۹ هفته، تعداد بیماران سرپایی به لطف خداوند و رعایت پروتکل ها با کاهش روبرو شده است. تست های PCR زیر پوشش بیمه قرار گرفته که نگرانی ها برای بار مالی ناشی از این کار از دوش دانشگاه های علوم پزشکی برداشته خواهد شد، چون که فردی که برای نداشتن منابع مالی، از انجام تست سر باز می زد بسیار خطرناک بود. بنابراین امروز باید افراد را ترغیب نماییم که هر کس علایم دارد تست بدهد تا بدین ترتیب نسبت به شناسایی بموقع افراد اقدام گردد.
وی با تکیه بر این که سوش جدید لامبدا قدرت و بیماری زایی و سرایت بیشتری دارد، اضافه کرد: از فرمانداران درخواست می کنم ستاد مقابله با کرونای شهرستان ها را با ساختار صحیح شکل بدهند تا نسبت به مهار بیماری و کاهش سرایت اقدام نماییم. از طرفی باید نسبت به شناسایی سوله های نزدیک به بیمارستان ها همانند آنچه در بهارستان و اسلامشهر شکل گرفته است اقدام گردد. آماده بودن و تمهید موثر ما را از نگرانی و دلهره در می آورد. بطور قطع حفظ سلامتی آحاد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. امیدواریم پیک بعدی وجود نداشته باشد اما اگر هم آمد باید آمادگی لازم را داشته باشیم.
وی تصریح کرد: کارگروه های طرح شهید سلیمانی شکل گرفته که امیدواریم در جلسه آینده نسبت به اقدامات انجام شده گزارش ها عرضه شود.
منبع:

1400/06/02
08:57:52
0.0 / 5
236
تگهای خبر: استان , بیمه , خانه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین