لزوم ایمن سازی و بررسی رشد بی رویه و غیرقانونی بازار گل شهید محلاتی

لزوم ایمن سازی و بررسی رشد بی رویه و غیرقانونی بازار گل شهید محلاتی به گزارش مرکز املاک یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم ایمن سازی بازارگل شهید محلاتی در منطقه 14 اصرار کرد و اظهار داشت: از شهردار تهران می خواهم به آتش نشانی، سازمان مدیریت بحران و شهرداری منطقه 14 ماموریت بدهید ایمنی بازار گل منطقه 14 و رشد بی رویه و غیرقانونی در دستور کار قرار دهند.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، احمد صادقی در دوازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: روز گذشته قسمتی از بازار گل خیابان نبرد معروف به بازار گل شهید محلاتی در منطقه ۱۴ گرفتار آتش سوزی شد و ۲۰ غرفه در بخش غربی این بازارسوختند، جمعیت زیادی از مردم هم در محل حادثه بودند که به حمدالله مشکلی رخ نداد.

وی افزود: بنده نسبت به این محل شناخت داشتم و از هفته های گذشته تیمی گذاشته بودم که بروند و آنجا را بررسی نمایند و جلساتی با شهردار منطقه و مدیر این مجموعه داشته باشند که روز گذشته حین بررسی ها، پیش بینی بنده درست از آب درآمد و آتش سوزی شد، این بازار گل در جایی کاملا بدون مجوز و با توسعه بی رویه است و سال به سال تصاویر ماهواره ای نشان میدهد که توسعه انجام می شود بدون این که شهرداری ورود پیدا کند. کار غیر قانونی می باشد و شهرداری به این مسئله ورود نکرده و جای تعجب دارد.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: در این چند وقت، به هیچ وجه این مجموعه از دستورات ستاد ملی کرونا تمکین نکرده و حتی یکروز هم تعطیل نشده است.
وی با اشاره به حضور شهردار تهران در صحن شورای شهر تهران دوباره بر تذکر خود درباره ایمنی بازار گل شهید محلاتی اصرار کرد و اضافه کرد: از شهردار تهران می خواهم به آتش نشانی، سازمان مدیریت بحران و شهرداری منطقه ۱۴ ماموریت بدهید ایمنی بازار گل منطقه ۱۴ و رشد بی رویه و غیرقانونی در دستور کار قرار دهند و گزارشی هم به صحن آورده و به هیات رییسه داده شود.
در ادامه مهدی چمران، ریاست شورای شهر تهران با تایید تذکر صادقی اظهار داشت: تذکر شما به جا است این بازار گل یکی از مکان هایی است که می تواند بسیار مفید و موثر باشد و می تواند خطرساز هم باشد که شده و باید به آن رسیدگی شود و از شرایط فعلی نجات پیدا کند.
منبع:

1400/06/23
11:55:11
0.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین