مهر خبر می دهد؛

فروش چاتری به بلیت های اربعین باز شد

فروش چاتری به بلیت های اربعین باز شد مرکز املاک: در صورتیکه سازمان هواپیمایی کشوری از شروع فروش بلیت پروازهای اربعین خبر می دهد اما ایرلاین ها با تعلل حاضر به آپدیت سیستم های فروش بلیت خود نیستند.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، در صورتیکه سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای از شروع فروش پروازهای اربعین در دفاتر فروش بلیت (آژانس ها) و وب سایت شرکت های هواپیمایی خبر داده، اما نه آژانس ها بلیت پروازهای اربعین با نرخ ۵ میلیون تومان (رفت و برگشت) را عرضه می کنند و نه وب سایت شرکت های هواپیمایی.
بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، تنها آن دسته از متقاضیانی که در سامانه سماح نام نویسی و مبادرت به دریافت ویزا کرده اند، می توانند بلیت تهیه کنند و علت تأخیر در شروع فروش بلیت پروازهای اربعین، ارسال با تأخیر فهرست زوار ویزادار (زائرانی که طی همین روزها برایشان ویزا صادر شده است) به ایرلاین ها بود.
مقام مسئول سازمان هواپیمایی: فهرست سماح امروز به ایرلاین ها ابلاغ شد
یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری به خبرنگار مهر اعلام نمود: سازمان حج و زیارت بعنوان متولی سامانه سماح فهرست مسافران و زوار اربعین حسینی (ع) را ظهر امروز به شرکت های هواپیمایی ارسال کرده است.
باز هم پای منافع چارترکننده ها در بین است؟
به گفته این مقام مسئول، ایرلاین ها تخلف نکرده اند اما در اجرای این مصوبه تعلل می کنند و با تأخیر درحال باز کردن فروش سیستمی هستند.
برخی دفاتر آژانس های هواپیمایی نیز به خبرنگار مهر گفتند احتمال این که ایرلاین ها بلیت پروازهای اربعین را بصورت چارتری در اختیار آژانس ها و چارترکننده ها قرار دهند، بسیار زیاد است.
به خصوص که در نشست مدیران سازمان هواپیمایی کشوری با شرکت های هواپیمایی، ممنوعیتی در این خصوص به ایرلاین ها ابلاغ نشد.
پرواز چارتری بازگشت از نجف به تهران برای فردا: زیر ۵۰۰ هزار تومان!
در حال حاضر برخی ایرلاین ها بلیت برگشت نجف به تهران برای پرواز فردا دوشنبه ۲۹ شهریور را به سبب نبود تقاضای سفر تا ۴۸۵ هزار تومان هم کاهش داده اند؛ البته این وضعیت برای پروازهای چارتری است و چارترکننده برای جذب مسافر، قیمت ها را حتی از نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری برای پروازهای یک طرفه اربعین که ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است، تا یک سوم کمتر عرضه می کند.منبع:

1400/06/29
13:39:19
0.0 / 5
312
تگهای خبر: سایت , سفر , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین