قرارداد 800 میلیاردی برای خرید تجهیزات مترو

قرارداد 800 میلیاردی برای خرید تجهیزات مترو مرکز املاک: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از قرارداد 800 میلیارد تومانی برای تامین تجهیزات مترو آگاهی داد.


مجتبی شفیعی در گفت و گو با ایسنا، درباره سرانجام خرید تجهیزات مترو اظهار داشت: برخی از اقلام ما در مترو، اقلام مصرفی است که برای تعمیر و نگهداری های دوره ای مثل ترمز، چرخ، تجهیزات داخلی و... مورد استفاده قرار می گیرند که متاسفانه موجودی تعدادی از این اقلام حیاتی و راهبردی ما در مقطعی از زمان صفر شده بود.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه برای تعدادی از این اقلام، موفق به سفارش گذاری و خرید شدیم، اضافه کرد: بعنوان مثال بخش عمده ای از سفارش چرخ های ما بعد از ثبت سفارش و خرید، اکنون ترخیص شده و درحال تحویل است و این روند ادامه دارد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: خوشبختانه قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی اخیر در این عرصه منعقد شد که بخش عمده ای از نیاز حیاتی ما را تامین می کند و تعدادی از این تجهیزات به سرعت به دست ما می رسند و بخش دیگر نیز ظرف ۵-۶ ماه آتی در اختیار ما قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر استفاده از توان شرکت های داخلی در تامین تجهیزات مورد نیاز مترو، اظهار نمود: در بازدید شهردار تهران از کارخانه واگن سازی و مجموعه بهره برداری مترو، قرار شد که نمایشگاهی از اقلام مورد نیاز که هم اکنون با کمبود آنها مواجهیم، در معرض نمایش قرار گیرد تا همه تولیدکنندگان با اطلاع از قطعات مورد نیاز، در صورت توان تولید این قطعات، با بیان آمادگی خود زمینه تامین این قطعات در داخل را فراهم آورند.
همکاری جهاد دانشگاهی و شهرداری برای به روز رسانی سامانه رانش تعدادی از قطارهای قدیمی
شفیعی در پاسخ به این سؤال که آیا شهرداری تهران به دنبال از رده خارج کردن قطارهای دارای سامانه های رانش قدیمی است یا خیر؟ اظهار داشت: ما در قرارگاه حمل و نقل عمومی با همکاری جهاد دانشگاهی در قالب پروژه ای به دنبال به روز رسانی سامانه رانش تعدادی از قطارهای قدیمی هستیم تا بتوانیم این سامانه ها را با سامانه های رانش جدید جایگزین نماییم.
منبع:

1401/03/09
13:16:00
0.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین