وزیر كشور عنوان كرد

ضرورت نظارت اصناف و مسؤلان مربوطه برای تولید البسه مناسب در کشور

ضرورت نظارت اصناف و مسؤلان مربوطه برای تولید البسه مناسب در کشور به گزارش مرکز املاک جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور فراجا و وزیر کشور به تأثیر تولید البسه مناسب تصریح کرد و اظهار داشت: اصناف و مسؤلان مربوطه نظارت های بیشتری برای تولیدات البسه در کشور داشته باشند تا فرصت ایجاد انحراف فرهنگی از دشمنان سلب شود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، سردار احمد وحیدی در نخستین همایش سراسری سازمان اطلاعات فراجا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه فراجا و کارکنان خدوم آن در جهت تحکیم ولایت عنوان کرد: ولایت نقطه کانونی برای حرکت در مکتب عزیز اسلام است که تجلی آن در غدیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راه تحکیم امر غدیر تحقق پیدا کرده است.
وزیر کشور اظهار داشت: فراجا در خیلی از حوزه ها پیشگام و پیشقدم بوده و در حوزه امنیت اخلاقی که جزو مأموریت های مهم این فرماندهی است، نقش خویش را به خوبی ایفا کرده است.
ایشان در ادامه مطالب فوق اظهار داشت: همه ما خوشحال و خرسند هستیم که خداوند متعال چنین منت بزرگی را برعهده ما قرار داده و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای مسئولیت هستیم.
وزیر کشور به مبحث مهم امنیت و نقش فراجا و تداوم آن در جامعه اشاره و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدون امنیت معنا ندارد؛ گسترده ترین شکل امنیت در چارچوب و قامت فراجا تحقق پیدا می کند.
دکتر وحیدی اظهار داشت: سازمان اطلاعات فراجا چشم بیدار این فرماندهی است، چون که با اشراف اطلاعاتی تمامی تحرکات دشمن را رصد و کنترل می کند.
وی تصریح کرد: شما برادران عزیز نسبت به تمامی مسائل درک عمیق دارید و موفقیت شما در مأموریت های محوله خود مبین این مورد است.
جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور فراجا با اشاره به اینکه محور پلیس هوشمند، "اطلاعات" است، خاطرنشان کرد: "اطلاعات" نقطه تحول و آغاز است، در واقع امروز اطلاعات در عملکرد شما تبلور دارد؛ ازاین رو سازمان اطلاعات نقطه آغاز هوشمندی و تحول در فراجا است.
وحیدی با اشاره به اینکه دشمن در تمامی حوزه ها همچون اجتماعی، اخلاقی، فضای مجازی و... برنامه های وسیعی طراحی نموده است، اظهار داشت: با هوشمندی و هوشیاری شما عزیزان برنامه های دشمنان پیشبینی و خنثی و اقدام اطلاعاتی و عملیاتی شما سربازان گمنام باعث یأس و ناامیدی دشمن در رسیدن به اهداف شان شده است.
اهمیت مبحث ساختار تحول گرایانه در فراجا
وی ضمن اشاره به اهمیت مبحث ساختار تحول گرایانه در فراجا خاطرنشان کرد: تحول در ارکان اطلاعاتی فراجا می تواند علاوه بر شناسایی بهینه نقاط کانونی تهدید، موجبات ایجاد تحول موثر در سایر سازمان ها هم باشد.
آغاز بی هویتی و فروپاشی غرب ناشی از نگاه غیراخلاقی و غیرمعنوی به انسان است
دکتر وحیدی به مبحث مهم عفاف و حجاب اشاره نمود و اظهار داشت: خیلی از افراد در تلاش هستند که مبحث عفاف و حجاب را بعنوان موضوعی شخصی مطرح کنند در حالیکه تجلی هویت اسلامی – انقلابی در سیمای اجتماعی خودش را نشان داده است اما دشمن در صدد است این سیمای اجتماعی را کم اثر نشان دهد.
وزیر کشور تصریح کرد: آغاز بی هویتی و فروپاشی غرب ناشی از نگاه غیراخلاقی و غیرمعنوی به انسان است. در واقع سرآشیبی هولناکی که تمدن غرب در آن گرفتار شده ناشی از این نگاه است.
بانوان ما به خاندان عشق می ورزند
جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور فراجا با تکیه بر این که عفاف و حجاب مصوبه و قانون است که باید اجرایی شود، خاطرنشان کرد: دشمنان خارجی و برخی عناصر داخلی تلاش می کنند که با این مورد به جنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیایند اما هیچگاه اجازه نمی دهیم دشمنان در این امر موفق شوند.
دکتر وحیدی خاطرنشان کرد: مردم شریف ایران اسلامی و بانوان ما از بهترین ها در دنیا هستند و به انقلاب اسلامی و مکتب خاندان عشق می ورزند.
وی افزود: بحمداله فراجا در تمامی حوزه های امنیتی اخلاقی و اجتماعی به خوبی عمل کرده و لازم است با قدرت بیشتر با مفاسد اجتماعی برخورد قانونی شود.
دکتر وحیدی ضمن اشاره به تهدیدات دشمن در فضای مجازی خاطرنشان کرد: بیشتر تحرکات دشمن در فضای مجازی شکل می گیرد و لازم است در این عرصه با امکانات وسیع تری اقدامات معاندان رصد و خنثی شود.
ایشان در ادامه به تأثیر تولید البسه مناسب تصریح کرد و عنوان کرد: اصناف و مسؤلان مربوطه نظارت های بیشتری برای تولیدات البسه در کشور داشته باشند تا فرصت ایجاد انحراف فرهنگی از دشمنان سلب شود.
وزیر کشور ضمن قدردانی از عملکرد و فعالیتهای فرمانده کل انتظامی کشور، کارکنان و تمامی دست اندرکاران که مسئولیت های مهمی را در این فرماندهی بر عهده دارند خاطرنشان کرد: طبیعتا فراجا در خیلی از حوزه ها پیشگام و پیشقدم بوده و در حوزه امنیت اخلاقی که جزو اولویت ها و کارکردهای مهم این فرماندهی است، نقش خویش را به خوبی ایفا کرده است.
وی تصریح کرد: امروز دولت و تمامی دستگاههای مربوطه نسبت به رعایت هنجارهای مطلوب اجتماعی حساس هستند، بایستی جلوی تمامی ناهنجارهایی که به ارزش های اجتماعی ضربه می زند، گرفته شود؛ البته مردم شریف ایران اسلامی خود به دنبال تحکیم هنجارها هستند و از ارزش های والای انقلاب اسلامی پیروی و پاسداری می کند.
وزیر کشور تصریح کرد: لازم است معدود افرادی که اگر در مقابل اجرای قانون مقاومت می کنند در ابتدا ارشاد شوند، در صورت عدم اصلاح و یا عدم تمکین از قانون، با آنها برخورد قانونی شود.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور فراجا در ادامه مطالب فوق تصریح کرد: البته فرماندهی کل انتظامی کشور در این عرصه مقدم است و باید سایر دستگاههای مربوطه هم امروز بیشتر از پیش در این مورد مهم همکاری و به وظیفه ای که در این خصوص بر عهده دارند، عمل کنند.
منبع:

1401/04/25
19:57:54
0.0 / 5
216
تگهای خبر: تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین