بزرگراه فتح ایمن سازی شد

بزرگراه فتح ایمن سازی شد به گزارش مرکز املاک، شهردار منطقه۹ از ایمن سازی برزگراه جاویدنشان متوسلیان (فتح) با هدف افزایش ایمنی و کنترل آمار تصادفات فوتی و جرحی توسط معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه اطلاع داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، سیدمحمدرحیم مرتضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با نگاهی به تکمیل شبکه بزرگراهی، افزایش ایمنی و عوامل موثر بر ترافیک شهری، محور بزرگراهی جاویدنشان متوسلیان(فتح) مورد پایش قرارگرفت.
او اضافه کرد: به این منظور و با برگزاری جلسه تخصصی با پلیس راهور منطقه، تصادفات فوتی و جرحی این محور تحلیل و بررسی و راهکارهای اجرایی عرضه شد و بر دو مبحث ایمن سازی و روانسازی ترافیکی در بزرگراه فتح تاکید شد.
شهردار منطقه۹ افزود: در مورد ایمن سازی علاوه بر خط کشی محوری بخشی از بزرگراه، نسبت به آشکار سازی ۵۰ تابلوی راهنمای مسیر در سراسر محور و همینطور نظم دهی و ایجاد پیوستگی تابلوهای هدایت مسیر، نصب و مرمت ۳۴۰ تابلو اخباری، انتظامی و اخطاری اقدام شد.
او افزود: یکی دیگر از موارد مطروحه ایمن سازی نقاط تفکیک کننده و جناغی ها بود که با نصب کاشن تانک و استوانه ارتجاعی در ۸ جناغی اقدام لازم به عمل آمد.

مرتضوی اظهار داشت: با عنایت به ضرورت حفظ سرعت مطمئنه در کندروهای شمالی و جنوبی بزرگراه متوسلیان، برپایه مصوبات معاونت حمل و نقل ترافیک در ۴مقطع آرامسازی انجام شد.
شهردار منطقه۹ در بخشی از صحبت هایش به روان سازی جریان حرکتی در این بزرگراه اشاره و اظهار داشت: با عنایت به وجود گره ترافیکی در محدوده بازار استیل در راه غرب به شرق بزرگراه فتح و پس زدگی جریان ترافیک در پیک صبگاهی و عصرگاهی، به منظور روانسازی ترافیکی با انسداد خروجی بازار استیل به کندرو مسیر شرق به غرب و انتقال آن به ۲۵۰ متر عقب تر (به سمت غرب) در چارچوب ۲۵۰۰ مترمربع اصلاح هندسی شامل تسطیح، همسطح سازی، اجرای جدول، روکش آسفالت و اجرای فضای سبز اقدام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، او خاطرنشان کرد: اصلاح هندسی و افزایش ظرفیت معبر در ضلع جنوبی میدان فتح در ورودی به بزرگراه شهید آیت الله سعیدی و رویکرد غرب به جنوب بزرگراه متوسلیان از دیگر اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه۹ به منظور روان سازی ترافیکی در محدوده میدان فتح به حساب می آید.
منبع:

1401/06/05
21:58:54
0.0 / 5
211
تگهای خبر: اخبار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین