پروازهای چارتری نجف در روزهای اربعین متوقف گردید

پروازهای چارتری نجف در روزهای اربعین متوقف گردید مرکز املاک: عضو انجمن شرکت های هواپیمایی از توقف پروازهای چارتری نجف در بازه زمانی 15 تا 30 شهریور آگاهی داد.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، رامین حمزه ای مدیرعامل یکی از شرکت های هواپیمایی در نشست خبری درباره ی وضعیت پروازهای اربعین اظهار داشت: این شرکت ۱۰ فروند هواپیمای فعال دارد که شامل یک فروند ایرباس ۳۰۰-۶۰۰، ۳ فروند ایرباس ۳۲۰، ۴ فروند آرجی و ۲ فروند فوکر ۱۰۰، دو فروند هواپیمای دیگر نیز طی ماه های آتی وارد ناوگان خواهد شد.
وی اضافه کرد: بعد از تاکید رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در خصوص ارزان و آسان بودن سفرهای اربعین این شرکت هواپیمایی از همان ابتدا با نرخ مصوب رفت و برگشت ۶ میلیون تومان موافقت نمود چون نگاه ما به پروازهای اربعین درآمدزایی نبود بلکه خدمت حداکثری به زوار امام حسین بود.
حمزه ای اظهار داشت: فروش بلیت های نجف از آژانس ها و همین طور پرواز چارتری در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ شهریور حذف شد و فروش اینترنتی و حضوری را برای پروازهای اربعین شروع کردیم.
عضو انجمن شرکت های هواپیمایی افزود: تا حالا ۱۲ هزار و ۵۰۰ بلیت اربعین به فروش رفته که حدود ۷ هزار بلیت اینترنتی به فروش رسید. پیش بینی می نماییم ۱۵ تا ۱۸ هزار زائر را در این ایام جابجا نماییم.
این مقام مسئول در صنعت هوانوردی با اعلان اینکه پروازهای تهران – نجف از ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی به انجام می رسد یادآور می شود. ۲ فروند از ایرباس های این ایرلاین در ترمینال سلام فرودگاه امام مستقر شده و از سیکل پروازهای خارجی حذف شد تا فقط به پروازهای نجف اختصاص پیدا کند. همین طور برخی از مقاصد گردشگری خارجی را در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ شهریور متوقف کردیم.
حمزه ای با اعلان اینکه روزانه ۴ تا ۵ پرواز از جانب این شرکت هواپیمایی به نجف در این دو هفته به انجام می رسد اظهار داشت: این شرکت هواپیمایی کمترین تأخیر پروازی را داشته که متوسط آن کمتر از یک ساعت است.
وی نرخ مصوب پروازهای رفت و برگشت به نجف در روزهای اربعین با قیمت ۶ میلیون تومان را نرخ سر به سر دانست و اظهار داشت: با این نرخ نه سود می نماییم و نه متضرر می شویم ولی بخش اعظم آن به خدمات فرودگاهی نجف که از گران ترین فرودگاه های دنیا است اختصاص می یابد.
عضو انجمن شرکت های هواپیمایی اشاره کرد: این شرکت هواپیمایی بدهی به فرودگاه نجف ندارد.
وی با اعلان اینکه پروازهای داخلی این شرکت هواپیمایی همگی سیستمی بوده و پرواز چارتری از پروازهای داخلی حذف شده اضافه کرد: این ایرلاین جزو شرکت های سودده بوده و میزان سود آن در صورت های مالی شرکت گزارش شده است.


منبع:

1401/06/17
23:38:22
0.0 / 5
203
تگهای خبر: خدمات , سفر , شركت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین