مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز تهران خبر داد

تملک 21 باغ مناطق کم برخوردار پایتخت تا آخر سال

تملک 21 باغ مناطق کم برخوردار پایتخت تا آخر سال به گزارش مرکز املاک، مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران از بهره برداری۱۵۰۰ هکتار کمربند سبز تهران در اسفندماه سالجاری اطلاع داد و اظهار داشت: تا آخر سال این ۲۱ باغ که عموما در مناطق کم برخوردار می باشند تملک خواهند شد.


علی محمد مختاری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند تکمیل کمربند سبز شهر تهران اشاره کرد: در ادامه تکمیل کمربند سبز پیرامونی شهر تهران در ۱۱ نقطه این شهر عموما در مناطق حاشیه ای همانند مناطق ۱، ۲، ۴، ۵، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۱۹، ۲۱ و ۲۲، راه اندازی ۱۵۰۰ هکتار فضای سبز در تهران هم در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: هم اکنون ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر روزانه در این پروژه مشغول به کار هستند و تا اسفندماه سال جاری این ۱۵۰۰ هکتار تکمیل خواهد شد.
مختاری افزود: تلاش شده در این پروژه از پوشش گیاهی مناسب و مقاوم به کم آبی و سازگار با شرایط اقلیمی شهر تهران استفاده گردد.
مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران درباره ی تملک باغات در شهر تهران هم اظهار داشت: تملک ۲۱ باغ در دستور کار قرار گرفته است و هم اکنون در دست ارزیابی است. تا آخر سال این ۲۱ باغ که عموما در مناطق کم برخوردار می باشند تملک خواهند شد.
منبع:

1401/09/18
12:55:37
0.0 / 5
296
تگهای خبر: ارزیابی , بهره برداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین