ادامه آلودگی هوای تهران

ادامه آلودگی هوای تهران مرکز املاک: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، عدم وزش باد شایان توجه و افزایش غلظت آلاینده ها و روند افزایش دما از سه شنبه (22 آذر) تا 5 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، برمبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و پیش یابی مدلهای عددی وضعیت جوی استان برای امروز(۲۰ آذر) در ارتفاعات بارش پراکنده برف و طی امروز تا روز سه شنبه( ۲۰ تا ۲۲ آذر) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و باتوجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد شایان توجه در مناطق شهری در غالب ساعات شرایط انباشت و افزایش غلظت آلاینده ها و بدنبال آن کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از اواخر وقت روز دوشنبه تا پایان هفته با فعالیت متناوب یک سامانه بارشی ضعیف در نیمه شمالی بارش پراکنده باران گاهی توام با برف و در ارتفاعات بارش برف گاهی همراه با مه پیش بینی می شود. طی این مدت دیگر نواحی استان در نواحی مرکز و نیمه جنوبی افزایش ابرناکی و احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است و همچنان شرایط انباشت آلاینده ها وجود خواهد داشت.

برای امروز و فردا شاهد تغییرات محسوس دمای هوا نخواهیم بود اما از روز سه شنبه(۲۲ آذر) تا پایان هفته افزایش محسوس دما بین ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی-امین آباد با کمینه دمای ۱۱- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان شهر تهران فردا (۲۱ آذرماه) کمی ابری و غبارآلود و گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (۲۲ آذرماه) نیمه ابری همراه با غبارمحلی و در پس از ظهر افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1401/09/20
15:06:46
0.0 / 5
372
تگهای خبر: استان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین