مدیر مسكن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان خبر داد:

ناتمام ماندن مسكن مهر در خوزستان

ناتمام ماندن مسكن مهر در خوزستان به گزارش مركز املاك مدیر مسكن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت هم اكنون در خوزستان هفت هزار و ۴۰۰ واحد نیمه تمام و فاقد متقاضی مسكن مهر می باشند.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، سلام ابوقداره شامگاه دوشنبه در حاشیه نمایشگاه هفته دولت در جمع خبرنگاران اظهار كرد: در اداره كل راه و شهرسازی متولی مسكن مهر شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر هستیم. در كل برنامه مسكن مهر برای خوزستان ساخت ۷۷ هزار و ۵۳۱ واحد پیش بینی شده بود.

وی افزود: تا این لحظه در كل استان، ۵۵ هزار و ۳۶۲ واحد ساختمانی اتمام نازك كاری شده و ۵۰ هزار و ۹۷۲ واحد افتتاح و به مردم تحویل داده شده است.

مدیر مسكن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان خبر داد: در سال جاری قرار بود ۹ هزار و ۱۷۰ واحد افتتاح شود كه به مناسبت هفته دولت یك هزار و ۸۰۰ واحد در نیمه دوم شهریور و مابقی هم در دهه فجر به افتتاح برسد.

ابوقداره با بیان اینكه مقرر شده تا واحدهای مسكن مهر اگر قابل استفاده و بهره برداری هستند، افتتاح شوند، خبر داد: هم اكنون در خوزستان هفت هزار و ۴۰۰ واحد نیمه تمام و فاقد متقاضی مسكن مهر هستند.

وی با اشاره به اینكه بیشتر واحدهای فاقد متقاضی در بندرامام و آبادان هستند، عنوان كرد: مشكلاتی كه باعث این عدم استقبال شده یكی تعاونی هاست كه مباحث مختلفی بین آنها از جمله عدم تأمین سهم آورده و ریزش متقاضی، عدم مدیریت صحیح اجرایی هیئت های مدیره آنها به دلیل عدم تخصص، انقضای اعتبار هیئت مدیره و عدم برگزاری مجامع وجود دارد.

مدیر مسكن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: در بخش اجرای خدمات سایت های مسكن مهر هم مشكلاتی داریم كه اكثر سایت های ما ۸۰ درصد شبكه های فاضلاب و برق را اجرا كردند ولی در بحث دفع فاضلاب در شهرهایی مثل امیدیه، رامشیر، ماهشهر و بندرامام ایراداتی داریم كه نمی توانیم سیستم فاضلاب را وارد مدار كنیم.

ابوقداره در پایان خبر داد: از لحاظ حجمی دومین استان كشور هستیم و ۸۰ درصد واگذاری اراضی در خوزستان دولتی و ۲۰ درصد هم خودمالكی بوده است.
 

1396/06/07
15:18:53
5.0 / 5
5624
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین