با امضای یك تفاهم نامه كلید خورد؛

ساخت واحدهای مسكونی برای اقشار صدمه پذیر

ساخت واحدهای مسكونی برای اقشار صدمه پذیر كمیته امداد امام خمینی و بنیاد مسكن تفاهم نامه ای را برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسكونی در سال جاری برای خانواده های نیازمند امضا نمودند.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، این تفاهم نامه دقایقی قبل با حضور علیرضا تابش رئیس بنیاد مسكن و سیدپرویز فتاح رئیس كمیته امداد امام خمینی امضا شد.
براساس این تفاهم نامه طرفین در مدت یك سال متعهد به احداث ۲۰ هزار واحد مسكونی نیازمندان تحت پوشش این كمیته و همینطور بهسازی و نوسازی مسكن روستایی برپایه جدول عرضه شده از جانب كمیته امداد خواهند شد.
پرویز فتاح در این نشست با اشاره به اینكه بر سر تفاهم نامه ۲۰ هزار واحد از جانب نهاد ساخته و به نیازمندان واگذار می گردد اظهار داشت: ۲۵۰۰ واحد مسكونی از این ۲۰ هزار دستگاه به صورت تسهیلات بلاعوض ساخته خواهد شد كه ۵ میلیارد تومان آن را كمیته امداد و ۵ میلیارد دیگر را بنیاد مسكن تأمین می كند.
رئیس كمیته امداد امام خمینی اضافه كرد: همینطور در بخش مسكن روستایی هم ۶ میلیارد تومان به صورت بلاعوض هزینه می گردد كه این میزان هم به صورت تساوی بین دو دستگاه تقسیم شده است.
وی خاطرنشان كرد: هدف كمیته امداد، ساخت و احداث واحد مسكونی به عنوان یكی از مهمترین نیازهای خانواده های كم درآمد بوده و علیرغم تنگنای مالی این دستگاه به ساخت مسكن برای نیازمندان ادامه می دهیم به همین منظور علاوه بر احداث ۲۰ هزار واحد مسكونی در سال جاری، تعداد بیشتری واحد در سال آینده احداث خواهیم كرد و این تفاهم نامه بین بنیاد مسكن و كمیته امداد ادامه خواهد داشت به خصوص اینكه بنیاد مسكن سابقه مثبتی در بخش مسكن روستایی دارد.
 

1396/08/02
23:36:46
5.0 / 5
5503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین