كاهش موقتی كیفیت هوای تهران

كاهش موقتی كیفیت هوای تهران به گزارش مركز املاك بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران تجمع آلاینده ها در بعضی ساعات امروز (۲۰ مهر) كیفیت هوای پایتخت را در شرایط نامطلوب برای گروه های حساس قرار می دهد.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه طی بامداد امروز (۲۰ مهر) با برقراری جوی به نسبت آرام و همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در اولین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق افزوده می شود و سبب كاهش كیفیت هوا می شود.

به تدریج با رشد ناپایداری روزانه از غلظت آلاینده ها كم می شود ولی شرایط جوی، پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند. ازاین رو در مناطق پرتردد وضعیت نامطلوب كیفیت هوا تا ساعات بعد ازظهر استمرار دارد.

در اواخر وقت امروز (۲۰ مهر) با افزایش حجم ترافیك در اغلب مناطق، شاهد تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق خواهیم بود و به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نیست.

با افزایش میزان ناپایداری جوی و رشد ابرناكی در ساعات اولیه فردا (۲۱ مهر) از غلظت آلاینده ها كم می شود. هر چند كه با آغاز تردد خودرو ها احتمال برقراری شرایط نامطلوب در پاره ای از مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

به تدریج با افزایش پوشش ابری و رشد ناپایداری جوی همراه با كاهش دما طی فردا غلظت آلاینده ها نسبت به روز پیش از میزان كمتری برخوردار خواهد بود همینطور در ساعات پایانی فردا (۲۱ مهر) با افزایش نسبی سرعت باد و احتمال بارش پراكنده در ارتفاعات، احتمال كاهش غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق وجود دارد و بهبود كیفیت هوا در اغلب مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۷ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان با میانگین ۷۲ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/07/20
15:11:30
5.0 / 5
4030
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین